Lombikosok, min szokott megbukni a dolog?

Figyelt kérdés
Sok mindent néztem és hallottam. Túl vagyok 5 inszemináción, aztán műtét persze nem volt, amit kissé hiányolok, de ki így vélekedik erről ki máshogy. Már hallottam 1 lombik utáni laporoszkópiás műtétről, de már a 2. utániról is. Nem is az érdekes, hanem sok nő esetében nincs is miről beszélni, mert lombiknál derül ki, hogy nincs is semmi a tüszőbe, vagy a petesejt teljesen életképtelen?

2019. júl. 22. 11:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
10 es. Szerintem ezzel semmi rosszat nem irtam, hogy nekik egyből lombik lett. Honnan tudod hogy nincs közöm hozzá és nem tudok semmit rola? Azért mert az ő példáját irtam? Hihetetlen komolyan...áhhh...
2019. júl. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha lenne közöd hozzá, akkor nem kérdezted volna, hogy miért az a protokoll, hogy lombik előtt 5 (ami törvényileg 6) inszem? Aztán úgy kérdezted, hogy hova jársz, hog y de béna hely hosz az ismerőseidnek nem is így volt. De nem is lényeges.
2019. júl. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
11#. Sajnos igaza van a 12# válaszadónak, mert úgy jött ki a 8. hozzászólásod, mintha mi lennénk rossz helyen és egyből menetnénk lombikra. Azonban NEM így van. Más kérdés, hogy majdnem hülyeség az inszem, mert mint írták 8-9%, még egy normális együttlétnek is kb kétszer akkora esélye van. Ahhoz, hogy te lombikra juss orvosi beutaló szükséges, azonnal és magadtól NEM tudsz menni.
2019. júl. 26. 11:41
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért most kicsit örülök neki, hogy meguntuk az állami várólistát és magán helyen ment a lombikunk. Igen, kifizettünk egy valag pénzt, de legalább nem kellett feleslegesen szórakozni az inszeminációval (kicsi esély, de legalább hormonterhelés), egyből mehettünk a lombikra (pedig fiatalok vagyunk, csak 7 éve nem jött össze a baba, kisebb problémákat találtak csak)...
2019. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!