Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Védőnőhöz jöhet vele a 2 éves...

Védőnőhöz jöhet vele a 2 éves lányom?

Figyelt kérdés

Most kell mennem ma, de ferjemnek el kellett mennie. Jöhet velem oda, igazából még egy kisgyereket sem láttam ott ..24 hetes vagyok most. A doki előtt a védőnő nezi a szivhangot, meg mèr le,az orvos csak kérdez pár dolgot.

Megszolnának ha vinnèm?


2019. szept. 3. 11:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
99%
Vidd nyugodtan. Védőnőhöz teljesen természetes. De én a nőgyógyásznál is sokszor láttam,hogy viszik a 2 év körüli gyerekeket. Nem volt gond.
2019. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is vittem ma a 3 évesem. A védőnőnél van játék, szépen leült és játszott. Ha ultrahangra megyek mindig jön velem a férjem, a gyereket meg rábízzuk a nagyszülőkre. A múltkor úgy alakult, hogy ő is jött velünk. Úgy terveztük, hogy kint megvárnak, be is mentem egyedül. Az orvos látta őket és mondta a férjemnek, hogy nyugodtan jöjjenek be. Nem volt épp csendes, de a nőgyógyászon láttam, hogy nagyon örült neki, ő is nála született pár éve :)
2019. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem páran miért írjak, hogy az orvosnak stb munkahely... De könyörgöm, terhes nőket fogadnak..... Már nem első szülő nőket is... Nálunk van játszó sarok, úgy hogy igen, lehet vinni. Aki az írja nem az nagyon el van tévedve...
2019. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk minden második kismamával van egy kisgyerek is. Azért szerencsés, ha meg tud ülni a fenekén egy pár percre.

Egyedül NST-re nem mertem vinni a fiam, az is védőnőnél volt. Az ilyen 2 perces tanácsadásokkal nem volt gond. Ugye ismerte is a védőnőt a gyerek és fordítva...

2019. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!