Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A ti védőnőtöknek mi a vélemén...

A ti védőnőtöknek mi a véleménye a légzésfigyelőről?

Figyelt kérdés

Tegnap volt nálunk a védőnő és meglepődtem mikor elkezdte mondani hogy a légzésfigyelő mennyire felesleges, csak koraszülött babáknak kell, egyébként sem tudná senki hogy mit kell csinálni ha riaszt.

Nagyon meglepődtem.

Érdekelne hogy más védőnője is így gondolja-e?



2019. nov. 6. 09:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

"De pl én nem végeztem tanfolyamot,"


"Nem utolsósorban, van jogosítványom, tehát végeztem elsősegély tanfolyamot"


Döntsd már el....

2019. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kifejezetten ajánlotta, mert már volt bölcsőhalál a körzetében.
2019. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
64%
67-es, te agytröszt, mi a fenéért provokálsz! Mindenki akinek van jogosítvénya, a kőkorban is végzett eü tanfolyamot! De nem kifejezetten csecsemő életmentő tanfolyamot. szakadj már le a kötözködésből.
2019. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
34%

Tanítanak a kresz-eü tanfolyamon csecsemő újraélesztést.


Nálam semmibe nem szól bele a védőnő, rámbízza a dolgokat. Második gyerek.

2019. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
34%
Azt már csak halkan merem megjegyezni, mert mindjárt meg leszek lincselve, hogy ha olyan lesz a gyerek mint az enyém akkor feleslegesen veszed meg. Ha azt akarom hogy aludjunk mind a ketten akkor bizony velem alszik. És nyilván nem én bújok mellé a kiságyba
2019. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, nem kérdeztem meg a véleményét, csak megvettem.
2019. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még nem jött szóba, most vagyok 30 hetes. Mindenesetre veszünk és babaelsősegélyre is megyünk mindketten a férjemmel. Mondjuk én véleménytől függetlenül vennék, nem is értem, hogy miért mond ilyeneket! :(
2019. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Mi is vettünk már, és ezek után is vennék, tanfolyamra is már megvan hogy mikor megyünk.

Az lepett meg hogy pl a tanfolyamot nem is javasolta.

2019. nov. 6. 20:02
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már eléggé kiégett a védőnőtök vagy csak szimplán rosszindulatú.
2019. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
53%

16# remélem, hogy trollkodni jöttél csak ide, és nem vagy ennyire szánalmas és kötözködő a való életben is..

Mi felfogtuk, hogy nem minden esetben elég az, hogy anyuka észhez téríti a babát, és azt is felfogtuk, hogy jó dolog a csecsemő életmentő tanfolyam.. Sőt, én kötelezővé is tenném.!!! .. De nem érzed, hogy sarkítasz? Lehet, hogy 10 esetből 6-szor (most csak hasra ütöttem, fogalmam sincs milyen gyakran fordul elő ilyesmi, de én egy nen szeretnék az az egy sem lenni pont a tízezerből) nem elég a csipogó hang és anyuka, hogy felébressze a gyereket, mert újra kell éleszteni... Viszont 4 esetben mondjuk elég és szerencsejük van mert fingjuk nincs az újraélesztésről! Akkor szerinted abban a 4 esetben totál feleslegesen vették meg??? 😀 Sőt, továbbmegyek, abból. 6 esetből mondjuk három anyuka nem tudja mit kell csinálni, de van annyi lélekjelenléte, hogy pontosan követi a mentős utasításait és sikerül neki az újraélesztés akkor ők feleslegesen vették??? Ez nagyon nyakatekert gondolkodás......

2019. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!