Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A ti védőnőtöknek mi a vélemén...

A ti védőnőtöknek mi a véleménye a légzésfigyelőről?

Figyelt kérdés

Tegnap volt nálunk a védőnő és meglepődtem mikor elkezdte mondani hogy a légzésfigyelő mennyire felesleges, csak koraszülött babáknak kell, egyébként sem tudná senki hogy mit kell csinálni ha riaszt.

Nagyon meglepődtem.

Érdekelne hogy más védőnője is így gondolja-e?



2019. nov. 6. 09:54
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
0%
Az én nyugalmam nem 30-50 ezer forintot ér. Tesóméknak bejelzett a légzésfigyelő, a sípolásból megíjedt a gyerek és felsírt. És egyáltalán nem volt sem fejletlen, sem koraszülött. Ám mi lett volna, ha nincs légzésfigyelő? 20 másodperc nemlélegzéskor jelez. 20 mp is rengeteg idő. Addig az anya nyilván nem is gondolja, hogy már ott a baj. Youtubon van videó, mit kell tenni, ha bejelez és tényleg gond van. Én ragaszkodom hozzá, nekünk lesz!
2019. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!