Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerdára kaptam idő pontot...

Szerdára kaptam idő pontot nőgyógyásztol szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
attól félek hogyha hüvelyi uh t csinálnak akkor lesz valami baj, keresztanya be vérzett, és enis ettől félek, az baj? mit tegyek ha nem akarok hüvelyi uht? hasít nem kérhetek?
2019. nov. 24. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel szabadlábon... Persze, utasítsd vissza. Nehogy kiderüljön, hogy gond van.
2019. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak
2019. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlen fogsz te is bevérezni. Azért nézik hüvelyi uh. - on mert sokkal jobban látható minden, meg ha valami gond van az is. Mondd el az orvosnak, hogy aggódsz emiatt, nem írtad hány hetes vagy, ha nagyobb lesz utána hasi uh-on nézik majd. Nem egyformák a terhességek, még egy anyának is minden terhessége más!
2019. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ritka.Lehet véletlen egybe esés.Nem véletlen csinálnak ilyenkor hüvelyit,mivel olyan pici hason keresztül nem nagyon látni.
2019. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugye csak egyszer szexeltél, amikor összejött a baba, és azóta egyszer sem, sőt, nem is fogsz 9 hónapig? CSak mert az kicsit durvább a hüvelyi uh-nál.
2019. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól vérzett be.
2019. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Zavaroan bunko itt sok ember...

Ahol en vagyok, (magyar nagyvaros) egyaltalan nem is szoktak huvelyi UH-ot csinalni, csak ha valamiert nagyon nem latszik a hasin semmi. Nekem mindharom terhessegemet az 5.-6. heten allapitottak meg hasi ultrahanggal, egyertelmuen kiveheto volt minden, a 6 hetesnel szivhang is volt. Szoval nekem soha nem is volt meg semmi miatt huvelyi ultrahangom. Szerintem kerdezd meg, hogy lehet-e hasi, ez csak egy kerdes, nem kell felni kerdezni, mert a varandossag egesze alatt meglehetosen sok dolog nem lesz vilagos, hogy miert van, es szerintem ezerszer jobb a dokitol kerdezni az okokat, (koteles valaszolni...) mint idegen hozza nem ertoktol kerdezni es bunko valaszokat kapni :(

A beverzestol ne felj, ettol olyasmi nem tortenhet, de ertem ,hogy ez a vizsgalat szamodra kellemetlen, en meg a rakszurestol szoktam rettegni, tudom, hogy bajt nem okoz es csak kis ideig kellemetlen, megis gyulolom. Ez van.

2019. nov. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Isteni, koszonom annak, aki nullara pontozta a hasznos valaszomat amivel a kerdezonek segitettem, most hajra, ezt is pontozd le. Faj, hogy kimondtam, bunko vagy?
2019. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelyi ultrahangot csinált a dokim, mert azon jobban látszik minden. De tény, hogy nekem nem fájt, nem volt tőle semmi bajom. Viszont gondolj bele, egy kiadós dugás sokkal intenzívebb, mégis bírja a hüvely :)
2019. nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!