Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kell e szülő ahoz hogy meg...

Kell e szülő ahoz hogy meg vizsgáljanak hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés

sziasztok!

az lenne a kérdésem, hogy ha kiskorú vagyok akkor a nőgyogyászhoz kell a valameik szülőm ,hogy ki derüljön ,hogy kis babát várok vagy sem??


Mert még ameddig nem biztos semmi nem akkarom mondani senkinek!

juniusba toltom a 18at!


egyik tesztem pozitiv masik negativ!

de szédülök meg folyamatos hányingerem van és ha sima vizet iszok azt is fel böfögöm! ?



2020. márc. 14. 10:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell a szülő hozzá, viszont az esetleges abortuszhoz igen.

Mióta késik a menstruációd?

2020. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

még csak 3napja késik!

volt már egy abortuszom tavaly! de most párommal ugy erézzük hogy ha még is babát várok akkor meg tartjuk már szeretnénk!

màr külön házban élünk a szüleinktől!

van biztos állása! :)

szerdán megyek nődokihoz

2020. márc. 14. 10:47
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerdán még az ultrahang semmit nem fog mutatni, viszont elküld vérvételre, ahol a HCG szinted pontosan mérhető.
2020. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

màr ne is haragudj nem ez nem a kérdésemhez tartozik!

de egyébként szüleim miatt kellet el vettetnem nem azert mert nem szerettem volna!

2020. márc. 14. 10:57
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
A négyesnek teljesen igaza van. Mit hiszel, hogy ez egy örökké tartó szerelem lesz? Nekem nem kéne tanulni inkább? Szerintem mennyi pénzt fogsz kapni? Àlomvilàgban élsz.
2020. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Majd a szerelemből eltartják xD
2020. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

meg egyszer le irom nem az volt a kérdésem! és igen ez egy örökké tartó!

már nem azert de te akkor nem talaltad meg a nagy szerelmed ha ilyet irsz hogy azt hisszem :)

nem hiszem hanem tudom!

a kérdésem nem az volt h mennyi penzt fogok kapni a páromnak van fix állása!

es meg semmi sem biztos ez csak egy kerdes volt hogy kell e vagy sem!

es ha mar annyira nagyra vagytok szedtem fogamzasgatlot csak volt olyan hogy full faradt voltam es ki doltem es nem vettem be es ez hatassal volt erre az egeszre! :)

koszonom ezeket a haszontalan valaszokat! a tovabbiakban ezekere a valaszokra nem valaszolok csak arra ameik a kerdesre tartozik! :)

2020. márc. 14. 11:15
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
2 év alatt 2 abortusz. gratulálok. felelősség a köbön
2020. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell hozzá szülő.
2020. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

Írj rám öt év múlva, együtt vagytok e még :D

A gyerek nem ám egy rózsaszín álom. Nem csak játszani kell vele, meg eltartani...

+ Akkor töröld a válaszaimat, ha megtanultál helyesen írni. Ilyen látásmóddal és nyelvtannal még a padban lenne a helyed!

2020. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!