Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kell e szülő ahoz hogy meg...

Kell e szülő ahoz hogy meg vizsgáljanak hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés

sziasztok!

az lenne a kérdésem, hogy ha kiskorú vagyok akkor a nőgyogyászhoz kell a valameik szülőm ,hogy ki derüljön ,hogy kis babát várok vagy sem??


Mert még ameddig nem biztos semmi nem akkarom mondani senkinek!

juniusba toltom a 18at!


egyik tesztem pozitiv masik negativ!

de szédülök meg folyamatos hányingerem van és ha sima vizet iszok azt is fel böfögöm! ?



2020. márc. 14. 10:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Hú, de dolgozik az önérzet a kész, érett 17 évesnél...

Kicsilány, mi lesz ha a párodat valaha kirugják a munkahelyéről és kiesik az egy darab fizetésetek is egy időre? Szoktál azért néha újságot olvasni? Itt van a küszöbön a következő gazdasági világválság, ami minden valószínűség szerint sokkal durvább lesz, mint a 2008-as. És erősen fogja érinteni a kisemberekt, képzetlen tömegeket érettségid azért meg van? Ha a párod nem orvos, ügyvéd, vagy politikus, vagy nincsenek jelentősebb megtakaritásaitok, ami három emberre eléh pár hónapra, akkor nagy az esélye, hogy kerülhettek nehéz helyzetbe és nem is az olyan távoli jövőben, mint te azt hiszed...

Szüljél nyugodtan anyám, hiszen demokrácia van, sajnos a gyerek vállalásban nem mérik, hogy ki szül a semmire és ki nem. De egész életedben eltartott kislány akarsz lenni, vagy ha párod megunja a heti 60/70 óra munkát, akkor egydülálló anya? Szüleid nem hiába vittek már el egyszer abortuszra. Nem tanultál belőle?

Érettebb lettél az elmúlt félévben?

A fog.gátló tabletta meg nem cukorka, hogy elfelejtem bevenni. 12 órát átaludsz és utána se rémlik, hogy valamit elfelejtettél?

2020. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
Jó naiv vagy
2020. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha volt már abortuszod, a kérdésedre tudnod kell a választ!
2020. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Fő kérdésedre a válaszom: Vizsgálathoz nem kell. Vérvételhez sem, ha továbbküld az orvos.
2020. márc. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer már volt abortuszod, akkor ott voltak a szüleid mikor kiderült hogy terhes vagy? Ha vágod a dolgokat hogy mi hogy megy mert már volt egy terhességed akkor minek kérdezed meg?
2020. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%
Mióta késik a mensid? Melyik teszt volt előbb? Pozitív vagy negatív?
2020. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%
18 voltam amikor megismertem a párom. A lehető legnagyobb szerelem volt akkor is, most is. Eltelt 13 év, most jön a második gyerkőc, imádjuk egymást, soha nem veszekszünk, max viták vannak. Anyagi gondjaink voltak állandóan, de mindig megoldottuk, rengeteget dolgoztunk. Szeretem, imádom a mai napig, és ő is engem. Ez a ritkábbik eset,de mint az én példám mutatja igenis lehetséges.
2020. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17-es hasonló a helyzet nálunk is, 18 évesen jöttünk össze, nemrég volt a 8. évfordulónk, mai napig oda vissza vagyunk a másikért, én az első babánkat várom. :) Valahogy az első pillanattól kezdve éreztem, hogy ez más lesz, annyira természetes volt minden. Szóval én drukkolok a kérdezőnek, persze a babát jól át kell gondolni ilyen fiatalon.
2020. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 khniki ***** válasza:
0%

Azt a mindenit... Hát eszed a nincs, de magyarul sem tanultál meg irni. Nem kell hozza szülő, de neked gyerek sem kell. Előbb fejezd be az iskolát! Bár ilyen helyesírással... Nyugodtan pontozz le.

A születendő gyerekedet sajnálom.

2020. márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Es nem eleg 1 kerdest kiirni ezzel kapcsolatban? Azt ne mond hogy a masik nem te voltal mert feltetelezem nem sokan vannak akik kiskoruan teherbe esnek es arra kivancsiak kell e szulo ahhoz hogy megallapitsak a terhesseget sor mi tobb meg egy teszt negativ egy teszt pozitiv
2020. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!