Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kell e szülő ahoz hogy meg...

Kell e szülő ahoz hogy meg vizsgáljanak hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés

sziasztok!

az lenne a kérdésem, hogy ha kiskorú vagyok akkor a nőgyogyászhoz kell a valameik szülőm ,hogy ki derüljön ,hogy kis babát várok vagy sem??


Mert még ameddig nem biztos semmi nem akkarom mondani senkinek!

juniusba toltom a 18at!


egyik tesztem pozitiv masik negativ!

de szédülök meg folyamatos hányingerem van és ha sima vizet iszok azt is fel böfögöm! ?



2020. márc. 14. 10:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%
Meg hogy orokke tart ne rohogtess.... 17 evesen en is azt hittem orokke fog tartani el sem tudtam volna kepzelni hogy veget er... 2 evig tartott es hala istennek hogy veget ert. Utana meg 1* ereztem azt hogy orokke tart es megjott az igaziminden happy. 6 evig tartott es aldom az eget hogy veget ert.... bar tudom egyes etnikai fajoknal divat gyereket szulni az altalanos iskolas szerelmednek valni pedig bun.... sebaj majd az ember minden este elver reszegen fuvel faval megcsal te meg turod mert o az igazi
2020. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!