Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kinek mi a véleménye a védőnőj...

Kinek mi a véleménye a védőnőjéről?

Figyelt kérdés

Nekem 2 gyermekem van,az elsőnél egy cuki fiatal védőnő volt,de a másodikkal nagyon nem vagyok megelégedve..Alig néz felénk,be is szólogat olyankor,hogy miért adok enni egy pogácsát a majdnem egy éves gyereknek stb..


Nektek mik a tapasztalataitok? Szeretitek a védőnőtöket?



2020. máj. 11. 14:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A miénk nagyon kedves, segítőkész volt. Neki köszönhetem, hogy egy nagyobb probléma után nem adtam fel a szoptatást.
2020. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

Imádom

Jófej, kedves, segítőkész


Sőt olyat is anyakába vesz ami nem is lenne dolga.

/ rakatott el hiánycikket a patikaban ( falu).. utánanézett magánban hoba tudom olcsóbban jó helyre vinni a babát a mostani helyzetben/

2020. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk nagyon kedves, segítőkész és normális védőnőnk van. És nem értem miért mondjátok hogy nem választható, mert nekünk nem így volt. Akihez körzetileg tartozunk, vele aláírtam egy papírt hogy máshol veszem igénybe a védőnői szolgálatot. Akihez mentem, vele pedig azt hogy hozzá fogok járni. És nem volt ez olyan rég, 2018 nyarán lettem terhes. A babám imádja őt, nagyon rendes nő és érti is a dolgát.
2020. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
A mostanit imádom! Az előzőt majdnem feljelentettem. 🤦‍♀️
2020. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%
Az első saras cipővel csattogott végig a szobába a szőnyegeken az első làtogatásnàl ,császár után egyszerűen imádtam utána sikálni a szőnyeget. Ha kérdeztem vmit a válasz az volt ,h OOo annak a gyereke is ilyen volt. A második flegma. Sajnos a nagyobb fiam belferges lett. Másnapra kék volt a szeme alatt óriási táskával. Kérdeztem, h szerinte a férgek miatta van e ,hogy legyengült vagy valami más lehet esetleg egy vérvételt kérjek?Válasza...most ezt nem értem, anyuka szerint férges a gyerek szeme?Hát azok nem ott várnak ám ne aggodjak. Azóta nincs több kérdésem.
2020. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a védőnőnket, már az első alkalommal azzal kezdte, hogy ő fog nekünk táncsokat adni de mi ebből a férjemmel azt fogadunk meg amit akarunk, a többit engedjük el a fülünk mellett. Iszsz párti, ő mondta, hogy ne méregessem a gyereket stb, a hozzátáplálásnál is képben van az aktuális ajánlásokkal. Nagyon modern felfogású, nagyon rugalmas, a státuszokon is mindig jó hangulat van. A kötelező státuszokat és látogatásokat komolyan veszi de azon felül nem zaklat minket soha.
2020. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nekem az első normális volt, mindig elbeszélgettünk, láttam rajta, hozzánk járt pihenni úgymond :D mondjuk ebben az is benne van, hogy első alkalommal letegeztem és felvilágosítottam, hogy dolgoztunk együtt, mert én meg családsegítős vagyok... a mostani viszont... sajnos kevesen vannak és újraosztották a körzeteket, hát egy agyrém a nő... egyszer helyettesített tanácsadáson, mikor mentünk, kérdezte, mennyit és hányszor eszik a gyerek. Mikor megtudta, hogy éjjel nem kel enni, közölte, hogy keltsem fel... :D na, ott engedtem el a dolgot :D


Viszont családsegítősként eddig akikkel együtt dolgoztam mind nagyon jófejek voltak, a mostani "párom" már inkább barátnő, mint kollega, ő is fiatalabb, 30-35 lehet.

Viszont nagyon sajnálom, hogy nem lehet választani védőnőt. Mert így az olyanok is pályán maradhatnak, akik nagyon nem odavalók. Sajnos hallok én is cifra történeteket. Ha választani lehetne, biztosan feltűnne hamar, ha valakit nagyon hanyagolnának a kismamák... én eskü, még fizetnék is, hogy választható legyen

2020. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Fontoskodó, nem szeretem, de nekem nincs is igényem rá.

A férjem és én is orvosok vagyunk, próbál állandóan újat mondani. De nem gyerekfejlodessel kapcsolatban, hanem pl. anatomiaval kapcsolatban. Fel oraig probalja magyarazni, hogy hol van az arcureg, meg az ortoped orvos ferjemnek, hogy hogy all a gyerek laba, meg miert all ugy.

En orulnek, ha nem jonne, de allandoan jon es probal nagyok mondani, meg megmondani, hogy hogy szoptassak, mikozben az elso gyerekunknek 2 evig szoptattam es egy evig adtam le a tejet, mert annyi volt.

2020. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg én vagyok a vilag legfelelotlenebb szülője, amiert terhesvitamin helyett csak folatot, d-vitamint, meg omega 3-at szedtem. :)
2020. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,hogy leírtátok a tapasztalatokat! :)

Ezek szerint akkor másoknál is vegyesek az érzelmek 😅

2020. máj. 12. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!