Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kinek mi a véleménye a védőnőj...

Kinek mi a véleménye a védőnőjéről?

Figyelt kérdés

Nekem 2 gyermekem van,az elsőnél egy cuki fiatal védőnő volt,de a másodikkal nagyon nem vagyok megelégedve..Alig néz felénk,be is szólogat olyankor,hogy miért adok enni egy pogácsát a majdnem egy éves gyereknek stb..


Nektek mik a tapasztalataitok? Szeretitek a védőnőtöket?



2020. máj. 11. 14:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes védőnőnk van, szeréncsések vagyunk. Már az első találkozáskor tegezhettük egymást, nagyon barátságos, segítőkész. A terhességem alatt is maximálisan támogató volt, nem piszkált a felszedett súlyom miatt, nem akart diétákkal sanyargatni, amíg jó a cukor eredmény. Első babás vagyok, anyámra, anyósomra nem számíthattam, csak nyomták a régimódi homályos emlékekből fakadó okos dumáikat. A védőnő mindent szépen megmutatott, bármilyen kérdésem van, akár még vasárnap is kereshetem vele, persze csak akkor hívom, ha életbevágó. Amikor még az elején kínlódtam a kevés tejjel, segített tanácsokkal, praktikákkal, majd amikor már végképp nem ment, ő maga javasolta, hogy hagyjam az egészet ne bántsam magam miatta. Most, hogy koronavírus van, messengeren, telefonon rendszeresen felkeres, hogy hogyan boldogulunk, pürérecepteket küld, oltásokról tudnivalókat stb. Sajnálom azokat, akik nincsenek megelégedve a sajátjukkal, rémes miket hallok némelyik védőnőről. A nagynéném is az, összeteszem a két kezem, hogy nem a körzetében lakunk. Na ő egy igazi vadállat, sose bíznám rá a lányomat, minden anyuka utálja, mert egy tudálékos bunkó majom.
2020. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Neked is :)

Örülök,hogy szerencsésen, legalább a védőnőd hasznos tanácsokat tud adni :)

2020. máj. 23. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!