Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A védőnők szeretik cseszegetni...

A védőnők szeretik cseszegetni az embert, hogy sokat hízott, miközben nem?

Figyelt kérdés

Mindig magas és vékony típus voltam, igazából rám is fért volna még plusz 2-3 kg, csak mindig nehezen híztam.


Mióta babát várok, valahogy kicsit könnyebben megy, gondolom a hormonok miatt, most 26 hetes koromra 8 kilót szedtem fel.


Na, a védőnő minden tanácsodáson elmondja, hogy egyek kevesebbet, sokat híztam, satöbbi, pedig eza8 kiló igazából nem nagyon látszik rajtam, szinte csak a pocakom nőtt, amúgy mindenki dícsér, milyen csinos kismama vagyok...


Pont most voltam nála, megint elmondta, hogy túl sokat eszek, ne hízzak ennyit, de közben a másik szobában ott volt egy másik, szerintem teljesen átlagos testalkatú, csinos kismama, őt meg a másik védőnő csesztette éppen a zabálással....


Nem értem, ez valami mániájuk? Merthogy 120 kilós kismamákat figyelmeztetnek, az oké, de vékonyakat??



2021. jan. 10. 14:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát, pedig nincs ebben semmi meglepő szerintem, egy utcabeli kismama velem egyidős, annyit hízott mint én, de ő alapból ducibb volt és hozzám képest abszolút kövérnek tűnik, azt pl. el tudom képzelni, hogy neki beszól a védőnő.


Azt gondolom, ez az egész teljesen alkatfüggő, most lassan 28 hetesen konkrétan ugyanazokat a nadrágokat hordom, mint terhességem előtt, most mondom azt, hogy oké, már nem esik jól begombolni, nem fogom felvenni őket.



A poén, hogy még a védőnő is megjegyezte, hogy jó, hát látja, hogy csinos, vékony kismama vagyok, de akkor is egyek már kevesebbet :D

2021. jan. 19. 20:17
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem háziorvos cseszett le kb 7 kg-nál,akkor kb 5 hónapos voltam. Hát...
2021. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!