Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek probléma ha 12....

Szerintetek probléma ha 12. heti terhesgondozás helyett csak a 13. héten tudunk elmenni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elvégeztetni a Nifty tesztet a Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrumban és csak azt követően szeretnénk elmenni a terhesgondozásra. Szerintetek okozhat problémát, szólni fog miatta az orvos?
2021. dec. 6. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én fordítva csinálnám.

Mert ha ne adj ég a 12. heti UH-n láthatóan komoly gond van a magzattal, akkor feleslegesen fizetted ki a Nifty-t.

2021. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ultrahanggal együtt szeretnénk elvégeztetni a tesztet, ebben az esetben gondolom az uh-t követően végzik el, nem?
2021. dec. 6. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy volna logikus. De mivel nem jártam még náluk, így nem tudom.
2021. dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi még, hogy nekem a Nifty-t eleve a 13. hétre javasolta a dokim, mert bár úgy reklámozzák, hogy a 10. héttől tud eredményt adni, mégis jobb később, amikor már biztosan nagyobb a magzattól származó DNS száma az anyai véráramban, és tuti nem kell ismételni a vérvételt sem.
2021. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Átbeszéltük és igazad van, fordítva csináljuk majd. Ettől függetlenül bízunk benne hogy minden a lehető legnagyobb rendben lesz.


Köszönöm a válaszokat!

2021. dec. 6. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!