Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nyíregyházán tudtok ajánlani...

Nyíregyházán tudtok ajánlani olyan nőgyógyászt, aki nem ítélkezik 40 fölötti kismamával?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, többedik gyermekünket várjuk. Nem terveztük, de védekezés ellenére is a Jóisten úgy döntött, megajándékoz bennünket még egy babával.

Úgyhogy mindenképpen megtartjuk, és nem szeretnék emiatt egy nőgyógyásszal harcolni.



2021. dec. 9. 11:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

9-re:

Az nem baj, ha ő elmondja, ami vizsgálatot (életkorod vagy más miatt) szakmailag szükségesnek tart. Erre te elmondod, hogy nem akarod, és meg is indoklod (ahogyan 9-ben írtad). Ha ő ezek után is erősködik, akkor egy ingerült, kicsit hangosabb "NEM!" elég kell, hogy legyen. :-)

Ne feledd: a te testedről van szó, és amíg nem vagy közveszélyes őrült vagy közveszélyesen járványos beteg, addig az orvos csak tanácsol, de mindig te döntesz.

2021. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Dr Zákány Zsolthoz mentem legutóbb,komoly menstruációs zavar miatt. 38 éves vagyok, megkérdezte, mikor tervezek babát!

Én már nem tervezek, de azért jól esett.

Ő az Fmedicalban rendel, nem tudom, hogy a Jósában ott van-e.

2021. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Orvost már nem lehet fogadni kérdező. Ivancsó doktornak meg nem tudom van-e magánrendelése
2021. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Van, Dózsa Gy.út 58. A magánja.

Kérdező,a tesztekre mindenképp megpróbálnak rábeszélni,szakmai protokoll,de Ivancsó pl.még genetikus is,szóval részletesen is tud beszélni róla ill.sz.e.segíteni.

2021. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Dr Pósz Zoltán. Én nagyon meg vagyok vele elégedve! Korrekt orvos, ért mindenhez, magánklinikaja a Krúdy gimivel szemben van! Szeretek oda jarni :)
2021. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!