Nem okoz problémát?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk valaki csak több hét (mondjuk 3-4 hét )múlva tudja meg hogy a babájának már nincs szívhangja, de addig volt, az annyi idő alatt nem okoz problémát az anyának? Vérfertőzés például nem fenyeget? Persze abban az esetben ha nincs vérzés és az anya nem vesz semmit észre.
dec. 5. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vérmérgezés, a vérfertőzés az, ha egy rokonoddal fekszel össze. Nekem volt vérmérgezésem, azt észreveszi az ember viszonylag hamar. :D De nem szokott kialakulni akkor sem, ha hetekig bent van az elhalt magzat.
dec. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vérmérgezést.
dec. 5. 08:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos kialakulhat ritkán, speciális esetekben, tehát kizártnak nem mondanám, de nem is izgulnék ezen.

Eleve az az alap eljárás, hogy 7-8. héten elmegy a nő a nőgyógyászhoz, ahol megállapítják az élő terhességet az embrió szívműködése alapján. Ezek után állami ellátásban a 12. heti genetikai UH a következő vizsgálat (persze ha nincs panasz és az előzmények sem indokolják a további vizsgálatokat).

Márpedig sajnos viszonylag gyakori a magzatelhalás, missed ab az első trimeszterben, ami így sokszorcsak a 12-13. héten derül ki, de vérmérgezésről én még nem hallottam ilyen esetben.

dec. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnem is a 12 hetin derült ki, hogy nincs szívhang, nem fejlődik egy ideje. Semmit sem vett észre. Ráadásul onnantól kb egy hét múlva írták ki műtétre. Vérmérgezést nem kapott, de basszus nagyon rosszul nézett ki. Nem sápadt volt, hanem sárga volt a bőre, a szája meg kb szürke.
dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!