Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhesség alatt erős vérzés?

Terhesség alatt erős vérzés?

Figyelt kérdés
10hkm vagyok, tegnap hajnalban arra keltem elöntött a vér, de szó szerint, élénk piros. Azonnal sürgősségi, ahol azt mondták nem tudják mitől vérzek, de szívhang volt a kisbaba korának megfelelő CRL:31mm. Haza küldtek csak pihenjek és csak pisilni keljek fel. Azt mondtâk, akkor.menjek vissza, ha görcsölök is hozzâ. Egesznap fekudtem, mégis elmentem pisilni és ismét vérzek. Napi 3x2 progeszteront, 3x2 magneziumot,3x1 rutascorbint,napi 2x750mg adimet xr-t szedek, mellé magzat védő vitamint. Múlthét pénteken voltam az endokrinológusomnál, akinek a javaslatára 500mg-mal csökkentettem az Adimetet.( Eddig 2000mg-ot szedtem) Lehetséges, hogy ez miatt lehet a vérzés? Nagyon kétségbe vagyok esve :(
ápr. 10. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy az Adimet miatt, sőt nem is értem miért lett lecsökkentve, hiszen ilyen korai terhességben segít megtartani a babát..
ápr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hematóma, nálam így indult 11 hetesen. Bent tartottak.
ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan jártam anno. Pont 10 hetesen éjszaka engem is elöntött a vér. Mire kórházba értem én ugyan már nem véreztem, görcsölés nem volt. Nekem se tudták megmondani honnan jön a vér, hazaküldtek. Másnap mentem a magán orvosomhoz, aki megnyugtatott, hogy valószínűleg egy hematóma fakadt ki. Baba rendben volt, én többet nem is véreztem.
ápr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3# Nekem a nagy vérzés utáni 2. napon látták a hematómát. Hiába ömlött, hatalmas volt így is. Aznap pedig semmit nem láttak. Heteken át véreztem még és ürült. Érdekes, hogy valahol ilyenkor befektetnek, valahol nem. 2# voltam
ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt mondták tegnap, hogy hematóma nem látható. Pedig én is arra gondoltam, mert a lányommal is az volt.
ápr. 10. 09:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt, ketten vizsgáltak. Majd két napra rá látszott egy nagy. Nekem most a másodikkal volt. Szorítok kérdező! 4# voltam
ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég erős vérzésem volt. Hematóma okozta. Előtte pár órával látott az orvosom, akkor még semmit nem látott, pedig nem hiszem, hogy hirtelen abban a pár órában került oda.
ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem 8hetesen ontott el a ver. Volt baba szivhanggal. Hematomam volt. Most 4 hónapos a fiam.

Anno engem pelvic nyugalomra intettek (se szex, se seta, se edzes es nem emelhettem 5kg tobbet.)

ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma megyek a dokimhoz, kíváncsi vagyok ő mit mond. Nagyon köszönöm a válaszokat. Utolsó meddig tiltottak el mindentől? Egész terhességed alatt, illetve csak szex a tilos vagy az orgazmus is? Köszönöm a választ :)
ápr. 11. 12:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
12 hétig (amig fel nem szivodott) en mindentol kimeltem magam se szex sem orgazmus.
ápr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!