Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akinek nincs kocsija. Hogy...

Akinek nincs kocsija. Hogy oldjátok meg a vizsgálatokra járást?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
tömegközlekedéssel, vagy megkérnek valakit akinek van kocsija hogy vigye el őket.
2014. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
BKV-val megyünk. Csatos hordozóban viszem magammal a fiam.
2014. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vonat-busz-láb kombó.
2014. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Elsétálunk...
2014. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mármint még terhesen, vagy már a babával?

Terhesen busszal jártam be a kórházba (Bp.-en lakom, 120-as busszal jártam a CTG-kre a Honvédba, ha valaki ismeri a környéket tudja), a Kámfor utca macskakövein úgy rázott a régi Ikarus, hogy többször gondolkodtam azon, hogy mire a kórházba érek a rázkódástól elfolyik a magzatvizem (de nem így lett). :) Rossz volt, hogy sokszor már nagy pocakkal sem tudtam leülni a buszon/metrón, télen voltam terhes, a nagykabát alatt nem lehetett megállapítani, hogy kövér vagyok-e, vagy babás, így összesen két alkalommal adták át a helyüket (pedig akkora hassal már kapaszkodni sem volt egyszerű). A babával pedig buszozunk, amivel mondjuk nekem nincs semmi problémám, kicsi, könnyű kocsink van, ezzel egyszerű közlekedni buszon is. Metrózni még nem próbáltam vele, és buszból is inkább kitérővel, több ideig megyek, de olyan járatokat keresek, amikre nem kötelező az első ajtón felszállni, különben sosem jutnék el a busz közepéig, ahol meg tudom állítani normálisan a babakocsit.

2014. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én 20 km-re lakom a kórháztól és ritkán járnak a buszok. Most tervezzük a babát.
2014. ápr. 22. 17:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy minden mást: tömegközlekedéssel. Második és harmadik terhességnél egy vagy két gyerekkel mentem vonattal és villamossal vagy metróval.
2014. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mennyire ritkán járnak? Én is 60 kilométerre jártam kórházba, de óránként megy vonat.
2014. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Attól függ, hogy mikor.
2014. ápr. 22. 17:17
 10/16 Jégtánc ***** válasza:
Tömegközlekedéssel.
2014. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!