Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha felelős személyt választok,...

Ha felelős személyt választok, azért kell fizetni?

Figyelt kérdés

#terhesgondozás #felelős személy
2015. nov. 8. 14:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem kell elvállalnia. Ha már beszélsz vele, ő úgy fogja venni hogy felkéred mint fogadott orvost. Csak a félreértések elkerülése végett szólj neki, hogy ingyen gondoltad.
2015. nov. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha a nőgyógyász alacsony rizikójú terhességet állapít meg akkor választhatod hogy szülésznő kísérje végig a terhesgondozást, vagy nőgyógyász. Nem háziorvos. Ha magas rizikójúnak minősíti a nőgyógyász akkor csak nőgyógyász csinálhatja a terhesgondozást. Az sztk-s ingyenes. A magánrendelőbe fizetni kell.
2015. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Tehát ha alacsony rizikójú dönthetsz úgy hogy nem kell nőgyógyász, szülésznőt választasz terhesgondozásra. Nagy hülyeség.
2015. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt szó nincs a szülés levezetéséről. Nem arra kell felelős személyt választani, hanem csak a terhesgondozásra.
2015. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2015. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
26%
Bocs, de én úgy tudom ha alacsony rizikójú a terhesség, akkor elég ha a védőnő kíséri végig a terhesgondozást, nem a szülésznő. Legalább is nekem tavasszal még ezt mondta a védőnőm.
2015. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
szülésznőt választhatsz vagy orvost, ha alacsony. Ha magas, csak orvost.
2015. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Menj oda gondozásra, ahova körzetileg tartozol. Így az az orvos lesz a felelős személy. Attól még szülésre nem kell megfogadnod.

Annyi a változás, amit már többen leírtak, hogy ha alacsony kockázatú a terhesség (a szakorvos dönti el), akkor szülésznő is gondozhat. De ez sok helyen még nincs bevezetve. Ráadásul a feltételek alapján szinte bárkire rá lehet mondani, hogy magas kockázatú a terhesség...

2015. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem alapból úgy adta oda a papírt,hogy már rá pecsételt,és így ő lett a felelős szemeély.sztem semmi jelentősége ennek a papírnak.nyílván egy dokihoz fogsz járni végig a terhesség alatt.leadod szépen a papirt a védőnőnek azt jónapot

2015. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem,mert mindig a felelősök tehetnek mindenről,neked ebből nem származik fizetési kötelezettséged!Nem a választó fizet,mert nem ő az illetékes.
2015. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!