Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nagyon nagy baj ha csak...

Nagyon nagy baj ha csak tenyleg a legszuksegesebb vizsgalatokra megyek el?

Figyelt kérdés

Orvos fobiam van . Mar elore rettegek panikolok ha tudom h mennem kell. Egy egyszeru recept iras is kinszenvedes nekem.


Mi az ami feltetlen szukseges egy terhesseg alatt?

Mi a legkesobbi elso idopont amikor mar tenyleg el kell menni.

Panikrohamokkal lehet szulni ?

Megengedett e ilyen esetben az otthon szules ?


Vegre sikerult es pozi lett de mar elore felek!


2017. máj. 14. 18:31
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, értjük, hogy pánikbeteg vagy. Te nem érted, hogy egy kismamának már nem lehet saját maga az első, mert az a baba helye.

Ha elájulsz a rendelőben, sajnálatos, de két perc múlva magadhoz térsz, és meg leeht vizsgálni. És hidd el, sok orvost nem fog érdekelni a pánikbetegséged, mert nem vár húsz percet, hogy "elviseld", hogy megvizsgáljon, hanem simán nemkér, hogy akkor fáradj el máshoz, mert a többi beteg vár. És igaza lesz.

A gyerek érdekében a fóbiáidon felül kell emelkedned, ha már bevállaltátok.

Ne gondold, hogy belőlünk hiányzik az empátia, csak mi veled ellentétben már tisztában vagyunk vele, hogy a terhes nők sajnos az ilyesmit nem engedhetik meg maguknak a gyerek érdekében.

2017. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Apukára meg most még számíthatsz, de ha lesz gyerek, nyakába szakad a veled együtt járó nyűg, gyere ide, gyere oda, vigyük orvoshoz, oltás, tudod milyen vagyok, szemétvagykabbetudtadhogynembirommiértvagyszemét....


Úgyhogy ez megsínyli majd a kapcsolatot, készülhetsz erre is.

2017. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Látod, most remegsz, hogy mi lesz veled. Szerinted ez később milyen lesz?

Pedig ha a gyerekedért sem vagy hajlandó letenni a nyugtatókat, akkor nem tudom, milyen erősebb késztetés venne rá ilyesmire.

2017. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!