Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A kiskönyv háziorvosi része...

A kiskönyv háziorvosi része minősül beutalónak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem a háziorvos nem mondta, hogy a kiskönyvben lévő oldal, amit kitölt, azzal mennem is kéne bármilyen vizsgálatra. Tudom, hogy oda van írva, hogy "beutaló", de azt hittem, ezek alapján ad külön beutalót, és majd kitöltik a kiskönyvben, ha elvégezték. Vagy hogy van ez?

15 hetes vagyok, és nem voltam még vérvételen (csak pajzsmirigy hormonok miatt, külön szakorvosi beutalóval). Ha ez minősül háziorvosi beutalónak, akkor késő már elmenni? Vagy kéne külön beutalót kérnem?


Köszi előre is!


2017. máj. 30. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem késő. Én 14 hetesen voltam de volt ami kimaradt és a 24 hetes vérvétellel lett levéve, valamelyik szűrővizsgálat..


#7-es, én is így jártam az első vérvétellel, szintén Nyíregyháza. A kismama vérvételi hely meg bárcsak ne is lenne, én ha tehetem (szóval ha van rendes beutalóm) inkább a központi laborba megyek...

2017. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is tegnap voltam vérvételen, 14 hetesen, senki nem szólt egy rossz szót se. Nekem annyit mondott a dokim, hogy mire következőnek megyek hozza, addigra legyen kész, és vigyem az eredményeket. (16 hetesen)
2017. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi, múlt pénteken voltam, 16+2 hetesen. :) Senki nem szólt, nem zavart senkit, majd július közepén lesz eredmény, amikor legközelebb megyek terhesgondozásra.
2017. jún. 16. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!