Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kismamák, ti mit csináltatok...

Kismamák, ti mit csináltatok a cukorterheléses vizsgálat két óra hosszájában?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy nyugalomban kell lenni. Az oké, hogy enni, inni stb. nem lehet, meg nem megyek el bevásárolni a szomszédos Spárba közben, de mégis, olvasni, laptopozni stb. gondolom lehet. Az unalom, kényelmetlen kórházi üldögélés miatti feszülés is kerülhet annyi energiába, mintha közben olvasgatok, nem? Ti mit csináltatok ez idő alatt?

2017. nov. 9. 12:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
Egyedül mentem, nem mondták, hogy nem lehet kimenni, így egy közeli áruházba mentem addig nézelődni, hogy teljen az idő.
2017. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
Vittem egy jó könyvet magammal, az olvasással nagyon hamar elrepült az a két óra... :) (szinte rosszul esett, amikor végeztem és mehettem dolgozni, szívesen elücsörögtem volna még egy-két órát a könyvvel :D)
2017. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtàk, h nem lehet elmenni. Anyu jött velem, kimentünk a közeli parkba, leültünk, meg nézelődtünk is egy kicsit a közeli boltokba.
2017. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%

Vittem könyvet, hogy majd olvasok.

De pont egy remek kis Mónika show alakult ki a váróban lévő idősek között, így hamar elment az idő, igazán mulatságos volt. Szinte sajnáltam, hogy mennem kell. :D

2017. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%

És mi van akkor, ha mégsincs nyugalomban az ember? Az milyen irányba módosítja az eredményt?


Mert nekem -külföldön- nem mondták, hogy nyugalomban kell lenni, és azt sem, hogy nem lehet elmenni a váróból. Nem is lett volna hely ott maradni, és én is a nem is közeli bevásárlóhelyre mentem nézegetni.


Pedig kérdeztem is, mert a koleszterinszint teszthez is már többször is vettek vért éheztetés után, úgy, hogy azt mondták, hogy azért egyszerű fekete kávét szabad reggel inni. Pedig nem úgy volt, kiderült később. Még szerencse, hogy ellenálltam a gyógyszer erőltetésének.

2017. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
Olvastam a gyakorit a váróban.
2017. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
79%
Úgy tudom a mozgással gyorsabban feldolgozza a szervezet a bevitt cukrot, így jobb eredmény jön ki, mint a valós. Azt hiszed minden szupi, közben meg...
2017. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
60%

17.


Köszönöm. Akkor ki kell valamit találnom, hogy hogyan lehet "nyugalomban maradni". Ez igazából probléma akkor, 2 óra túl hosszú, kint várni, hideg is van, meg szél is, még nyáron is.

2017. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hát nekem senki nem mondta, hogy pihenni kéne! 😮 ezt most hallom itt először! Én bementem a munkahelyemre (irodába) dolgozni...
2017. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Már nem is egy napon van a kettő vérvétel. Legalább is fél éve itt Gödöllőn már így csinálják.
2017. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!