Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mennyire normális az, hogy az...

Mennyire normális az, hogy az orvos megfogja és "megszorongatja" a kezemet, hogy ne izguljak?

Figyelt kérdés
38+5 hetes kismama vagyok. Nagyon félek a szüléstől és ezt az orvosnak mondtam, is meg látta is rajtam amikor beszéltünk. Átnyúlt az asztala fölött és megfogta a kezem néhány másodpercre, és úgy mondta, hogy "Ne idegeskedjen"... Én kedves gesztusként vettem, jól esett, de a férjem kiakadt rajta, és most ezen hőbörög, szerinte ez nem fér bele az orvos-beteg viszonyba... aminek nagyon nem tudok örülni most pár nappal a szülés előtt.. Igaza van szerintetek? És mit tennétek? Ennél az orvosnál fogok szülni.
2018. ápr. 19. 13:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%
Az én dokim a 2. gyereknél szülés után odajött hozzám, kaptam két puszit és megköszönte a segítséget. Ő, NEKEM - aki profin levezette a faros villámszülést és megmentette a gyerekem életét. Soha előtte nem volt ilyen megnyilvánulása, csak akkor.
2018. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon jófej a dokid, a férjedet viszont talán érdemes lenne lecserélni.
2018. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza. Én tavaly voltam több hétig kórházban,ahol élet halál között voltam.A dokim nekem is sokszor megfogta a karom térdem. Férjem soha nem értette félre. Soha. Ez nem fogdosàs.Ez egy bizalmi dolog.
2018. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2018. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem kezét simogatta meg az egyik doki, amíg engem műtöttek, hogy ne izguljon annyira. 😂 Egyébként az én dokim a hasamat is megsimizte mindig, miután letöröltem a zselét UH után. Semmi baj nincs ezzel.
2018. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis rendes a dokid :) a ferjed meg ideges a szules miatt gondolom azert reagalja tul. Ne csinalj semmit, keszulj a baba erkezesere. Minden jot es konnyu szulest!
2018. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Frjed nem nirmális, ha ezen kiakad...

Nincs igaza..

Az előző orvosom, még a vádlimat is megszorongatta,mpaskolta bátorítóan, amikor izgultam a hüvelyi!! Uh miatt..

Hogy nem kell izgulni, lazítsak..

( költözés miatt váltottam )


Nem biztos, hogy szeretném, ha ebben az esetben bejönne velem a szülőszobára....

Ott ennél sokkal közvetlenebb és intimebb helyzetetk is adődhatnak.


Szerintem ha nem ezt teszi az orvos ilyen esetben azzal van baj.


A férjed meg igazán félretehetné a hülyeségeit, pont ilyenkor..

Nem ezen kellene idegeskednd, hanem rápihenni a szülés előtt, ráhangolódni..stb


Magyarán:

NINCS IGAZA

2018. ápr. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem tok jo fej a dokid!! :)


Az en orvosom is ilyen kedves es nekem pl tok jol esik. Nem szeretem a tusko, mogorva dokikat.

2018. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :).. Elnézést hogy csak most, de képzeljétek tegnap este megszületett a lányunk :). Délután 4-kor folyt el a magzatvíz, 22.30-ra lett meg :).
2018. ápr. 21. 22:11
 20/23 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kislányhoz! Hogy ment a szülés?

Jó babázást. :)

2018. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!