Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Védőnőt le lehet cserélni?

Védőnőt le lehet cserélni?

Figyelt kérdés

Nagyon bunkó a védőnőm, szeretnék máshoz menni, lehetséges ez?

Körzetileg hozzá tartozok, de nem vagyok hajlandó hozzá menni többet.


2018. júl. 13. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem cserélheted le,körzetileg vannak felosztva. Már lemondani sem lehet,szóval el kell viselni,vagy ha nagyon gáz a helyzet,tehetsz panaszt a felettesénél.De ahhoz nagyon nyomós indok kell.
2018. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem
2018. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem :(((
2018. júl. 13. 19:22
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Csak ha elköltözöl:)
2018. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szeptemberbe tervezzük...

De jó!

2018. júl. 13. 19:23
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Velem is bunkó, de nem lehet lecserélni. Beszéltem a vezetővel, azt mondta ha szeretném, tegyek panaszt ellene, de akkor hatósági eljárás keretén belül kivizsgálják. Ezt nem szerettem volna, mert a munkájában precíz. Nálunk az a baj, hogy magaslóról beszél velem és aggályai vannak, hogy szeretem-e a gyerekem. Én imádom a babámat, ez azért rosszul esik, hogy ilyet feltételez rólam. Kérdező, nálatok miben nyilvánul meg ez a viselkedés?
2018. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem.
2018. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6 os. Sorolom.

Mondtam neki, hogy 12 hétig nem merem még senkinek elmondani,ismerősöknek, ugye sokan ezzel így vannak, mert bármi történhet.

Erre megkérdezte hogy cigány vagyok e hogy hiszek ilyen babonában....

Meg ugye cigiztem, és egyből letettem és néha még feszült vagyok a hiánytól. De ez nem durva csak olyan izgatott vagyok néha rám jön. Ezt mondtam is neki... Erre elkezdte kérdezgetni hogy drogoztam e valaha meg ilyenek? Magyarul azt hitte drog elvonási tüneteim vannak...

Aztán.. Van rajtam vagy 15 kiló plusz. Terhesség eleje óta fogytam 4 kilót a sok hányás miatt. Oda is figyelek hogy ne hízzak igyekszek egészségesen étkezni. Ez a nem normális nő meg azt mondta márpedig koplalnom kell ami a hasamba van az csak egy parazita majd ő elveszi ami kell. Meg nem baj ha 20 kilót is fogynék terhesség alatt. 72 kilo vagyok es 164 centi.. Meg a terhes kiskonyvembe óriás betűkkel beírta hogy DIÉTA!!!!!! Így... Meg h csak csirkemellet ehetek...

Meg állandóan a mozdulataimat figyeli. Meg 72 kilót mutatott ma a mérleg és 73 at írt be direkt.

Teljesen rosszul vagyok már tőle...

Meg úgy mérte meg a hasam hogy lógott rajtam a centi vagy 10 centivel többet írt be...

2018. júl. 13. 23:31
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja meg van egy kaméleonunk, és amikor itt volt nálunk konkrétan elhordta mindenféle gusztustalan dögnek... Meg h hozzá ne próbáljak nyúlni.
2018. júl. 13. 23:34
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Ez a jelentendő kategória. Ha több védőnő van a településeden, akkor a vezetőnek szólj, ha nincs, akkor szerintem a jegyzőnek kell. Esetleg a háziorvostól megkérdezheted.


Egyébként mi is akkor költöztünk, amikor az elsőt vártam és nekem is hasonlóan cuki védőnő jutott. Igazából ő nem kötözködött, csak hazudozott, de azt folyamatosan. Én felkerestem a leendőt (mostanit) már a költözés előtt, mondtam, h 2 hónapon belül költözünk ide és mivel úgyis ő lesz hosszútávon, hiszen házat vettünk, járhatnék-e már ide. Megengedte, átkérte a palírjaimat. Szóval ha fix helyre mentek, akkor esetleg ez is járható út lehet, ha normális az új. Drukkolok!

2018. júl. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!