Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Védőnőt le lehet cserélni?

Védőnőt le lehet cserélni?

Figyelt kérdés

Nagyon bunkó a védőnőm, szeretnék máshoz menni, lehetséges ez?

Körzetileg hozzá tartozok, de nem vagyok hajlandó hozzá menni többet.


2018. júl. 13. 19:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Most néztem a kiskonyvembe nem is valós dolgokat irt be!!!!

Lemérte a hasam és kevesebb volt mint a múltkor ugye a fogyás miatt még mondta is, most meg nézem.. 4 centivel többet írt be az előzőnél!!!!!!

Meg 14 hetes vagyok, és megint 10 hetesnek írt be!!!!

1 védőnő van a körzetben.

Ha a háziorvosnak szólok az jó? Vagy hol van a felettese?

2018. júl. 14. 12:18
 12/13 A kérdező kommentje:

Albérletbe megyünk, nagyobba a baba miatt jelenleg még nem tudunk venni házat.

Szóval nem tudjuk még fix helyet.

2018. júl. 14. 12:25
 13/13 anonim ***** válasza:
85%

Szia Kérdező!


6. válaszadó vagyok. Hú, hát elég kemény ez a nő, ahogy leírod. Az én védőnőm igaz nem hordta le mindennek a háziállatom, de végtelenül cinikusan beszél velem és a magaslóról. Nekem ez nem esik jól.

Másik: súly kérdés. Egyszer már írtam valakinek itt a gyakorin válaszban is. Én normálról kezdtem és mivel el voltam régen hízva, ebben szerettem volna kérni a segítségét, hogy megelőzzem. Mire ő, megkérdezte tőlem, nekem ez annyira fontos? Azt hittem rosszul hallok. Én teljesen egyetértek abban, hogy a babavárás nem arról szól hogyan csökkentsük a ruhánkat kettővel kisebb méretre, de aki régen el volt hízva, mint én érthető hogy a saját és a baba egészsége miatt is vigyáz magára. Mint utóbb megtudtam, elvileg a védőnő nem adhat semmilyen diétás infót kismamának. Ez tiszta sor, de akkor ezt kellett volna mondani. Családlátogatáson nem tett ilyet, mint a tiéd, de velem az otthonomban is a magaslóról beszélt. Nem értem és soha nem fogom megérteni azt, ha valakinek emberekkel és kismamákkal kell foglalkozni miért van 0 empátiája? Elhiszem , hogy alulfizetett szakma és sok a problémás ember, de ezt vállalta.

2018. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!