Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 13 hetes terhes vagyok magas...

13 hetes terhes vagyok magas a vernyomasom de csak ha orvos meri!?

Figyelt kérdés
Sziasztok!nagyon orulnek ha valaki hasznos tanaccsal tudna ellatni!az a problemam hogy magas a vernyomasom de csak ha orvos vagy a vedono meri!nagyon raizgulok szinte erzem olyankor hogy luktet az egesz fejem lever a viz es 170-180 as vernyomast mernek,mindig is ilyen voltam a terhesseg elott is de ha otthon egyedul nyugalomban merem soha nem megy 125 fole!senki nem hisz nekem se az orvos se a vedono pedig edesanyam es az egesz csaladom tudja ezt hogy mindig is ilyen voltam.2 fajta vernyomas merovel merem itthon es 1-2 szam elteres szokott lenni,mielott elmentem a vedonohoz 120/69 volt a vedononel pedig 176/88 felirtak vernyomas csokkentot...
2019. máj. 2. 10:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne szedj be semmilyen gyógyszert. Simán fehérköpeny szindróma. Nekem két évente van üzemorvosi vizsgálat, folyamatosan 150 körüli az ott mért értékem, az egyiknél a doki el akart küldeni a háziorvosomhoz a magas vérnyomás miatt és nem akarta kiadni az alkalmas papírt. Mondtam neki, hogy értse meg az otthon mért vérnyomásom 130 fölé még nem ment soha és bármilyen orvoshoz fog küldeni mindig magas lesz az ott mért. Végül elfogadta. Szerintem fogorvosnál a 180-at is simán bemutatnám, ha ott mérnék :-) .
2020. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!