Szerintetek normalis, hogy elvetette a babat?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg, hogy az egyik baratnomnek abortusza volt. Ami kiakaszt az a miertje.


7 eve elnek egyutt a baratjaval Pesten, 2-2 eve dolognak egesz jo munkahelyen. Eloszor is, azt mondja, hogy nem ferne el a 90-en negyzetmeteres 3 szobas lakasukban.. mas 50nm-en el 2 gyerekkel..


Es a masik kiborito indok, hogy o erre most nem akar kolteni, mert inkabb 200 ezres kutyat vesznek.


Eszem megall, a gyerek meg kuka?



2019. szept. 1. 23:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Ő dolga, de hazudhatott valami jobbat.
2019. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%
Semmi közöd hozzá. Az ő élete, az ő döntése. Ha nem akar gyereket, nem akar. A te méhedbe se dumál bele senki. Megindokolnia se kellene.
2019. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
Nem köteles neked elszámolni, mégis megtette, becsüld meg. Amúgy sem a te dolgod, ő úgyis tudja, mi nekik a legjobb. Majd ha gyereket akarnak, akkor lesz, nem pedig akkor, amikor te akarod
2019. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
38%

En abortusz ellenes vagyok de meg most is az a velemenyem hogy aki nem valo szulonek az nem.

Sajnos nem ismertek a vedekezest es ugy tunik konnyebb volt nekik az abortusz.

Ha ez nem hatotta meg erzelmileg akkor valoban nem valo anyanak/szulonek. Talan jobb is mert ha nem akarjak szivbol akkor szegeny gyermek huzta volna a rovidebbet.

Nagyon sajnalom hogy ennyire butak,es nincsenek erzeseik. Masok evekig probalkoznak,van akinek nem sikerul es ok... Na de mindegy.

Sajnos ilyen vilagot elunk,az bizonyos hogy nem valok szulonek.

Es az hogy nem fernek el stb ezek ocska kifogasok csak. Konnyebb ezt mondani mint azt hogy idiotak es nem vedekeztek megfeleloen.

2019. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
91%
Így látta jónak , első válaszoló ugyan ez jutott eszembe :D
2019. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem meg volt valami más, komolyabb oka (pl beteg volt a baba), csak nem akarta az orrodra kötni.


De igazuk van a többieknek, nincs közöd hozzá.

2019. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
97%
Ez magánügy, senkinek semmi köze hozzá. Szép volt tőle, hogy a bizalmába avatott, tőled meg nem szép, hogy itt kibeszéled. Gondolkozz el rajta.
2019. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
20%
Nem, nem normális egyáltalán, de el kell fogadni, hogy vannak ekkora genetikai hulladékok. És ahogy egyre többen vagyunk, egyre több ilyen idióta lesz. De ez így van jól.
2019. szept. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
95%
Legalább nem úgy születik erre a világra az az ártatlan baba, hogy púp a szülei hátán, én is úgy vagyok vele, hogy, aki nem kész rá, nem való szülőnek inkább tegyen ellene. Természetesen abortuszellenes vagyok, de vannak ezek a helyzetek, mikor az jobb ötlet, hidd el, a babanak is jobb úgy.
2019. szept. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%
Te aztán igaz barátnô lehetsz. Legyél büszke magadra.
2019. szept. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!