Szerintetek normalis, hogy elvetette a babat?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg, hogy az egyik baratnomnek abortusza volt. Ami kiakaszt az a miertje.


7 eve elnek egyutt a baratjaval Pesten, 2-2 eve dolognak egesz jo munkahelyen. Eloszor is, azt mondja, hogy nem ferne el a 90-en negyzetmeteres 3 szobas lakasukban.. mas 50nm-en el 2 gyerekkel..


Es a masik kiborito indok, hogy o erre most nem akar kolteni, mert inkabb 200 ezres kutyat vesznek.


Eszem megall, a gyerek meg kuka?



2019. szept. 1. 23:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
88%

Neked nincs életed, hogy a másén vagy kiakadva??

Ő baja, ő dolga. Mi lenne, ha mindenki a saját kis életével foglalkozna? Nem kérdést írna ki a "barátnőjéről". Ezért van ez az oldal mindennel telefosva!

2019. szept. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
93%

Normális, igen. Teljesen mindegy, hogy mivel indokolja, egy a lenyeg: NEM AKAR GYEREKET.

Simán lehet egészen más a háttérben, amit nem akár senkivel megosztani és ehelyett inkább kitalált valami kifogást.

Sosem volt abortuszom, remélem nem is lesz, de az egeszén biztos hogy a partneremen kívül senkivel sem fogom megosztani.

2019. szept. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
30%
Az is lehet, hogy csalja a férjét és a szeretőjétől van a gyerek, ezért nem akarta megtartani. Vagy már válófélben vannak a férjével. Nekem erről, amit neked mondott, süt, hogy csak kamu, volt más indok.
2019. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
83%
Engem az döbbent meg inkább, hogy bevetted ezt a dumát. Süt róla, hogy nem igaz. Más ok állhatott a hátérbe, csak nem akarták az orrodra kötni. Törődj bele.
2019. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
85%

Ez az ő élete és az ő döntése, senkinek semmi köze hozzá! És de, igen is normális az, ha valaki nem akar gyereket, akkor nem szüli meg nyűgnek és érezteti vele egy életen át, hogy csak egy felesleges kolonc a szülei nyakán! Nem a mi tisztünk megállapítani, hogy mi a normális az adott illetőnek és mi nem!


Mondjuk nem tudom mit van felháborodva az olyanok, akik genetikai hulladéknak, ostobának és idiótának neveznek ismeretlen embereket, csak mert az másképp cselekszik, mint ahogy ők tennék..... Saját szegénységi bizonyítványotok, de ilyen primitív, alpári stílussal nehogy elhiggyétek, hogy akár csak egyetlen fokkal is jobbak vagytok a kérdező szóban forgó barátnőjétől, sőt.....

2019. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
57%

Sokkal jobban járt az a szegény kisgyerek, mintha megszületett volna ilyen emberek közé... Pedig én abortuszellenes vagyok,,van olyan körülmény, amikor mindenkinek jobb ez a megoldás, ez például abszolút ilyen szerintem.

Amúgy meg nem tartozik senki másra csak kettejükre.

2019. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet, hogy azért nem mondta meg neked az igazat, mert tudta, hogy ki fogod beszélni?
2019. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
93%
Igen, vannak olyanok akik 50m2-en nevelnek 2 gyereket, meg olyanok is akik egy dülledező, közművek nélküli tanyán nevelnek 10-et. Attól mert van ilyen, még nem követendő példa. Aki meg egyáltalán nem akar gyereket, az meg 1.000m2-en se fog akarni.
2019. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
89%

Esetleg - ha már a barátnőjének tartod magad! - megkérdezted tőle egyáltalán, hogy MIT SZERETNE tenni az életével???

A gyerek nem csak pénz (bár eleve nem 200-ba van egy gyerek a születéséig!), hanem ki is kell hordani, kínok közt világra hozni (viselni annak következményeit!), szoptatni, szuttyogni vele, munkahely kuka, magánélet kuka...

A kutya ilyen összegért valószínűleg neves tenyészetből van, sokszor évekig várnak a vevők egy adott párosításra akkor is, ha megvan a pénzük.

Egyáltalán: akar-e gyereket?!

Mert ha nem, akkor teljesen természetes, hogy elvetette.

2019. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
24%
Ez az ő dolga. Egyébként akinek fontosabbikba drága kutyát vegyen annak nem.is váló gyerek, szóval valószínű mindenki jobban járt így.
2019. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!