Szerintetek normalis, hogy elvetette a babat?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg, hogy az egyik baratnomnek abortusza volt. Ami kiakaszt az a miertje.


7 eve elnek egyutt a baratjaval Pesten, 2-2 eve dolognak egesz jo munkahelyen. Eloszor is, azt mondja, hogy nem ferne el a 90-en negyzetmeteres 3 szobas lakasukban.. mas 50nm-en el 2 gyerekkel..


Es a masik kiborito indok, hogy o erre most nem akar kolteni, mert inkabb 200 ezres kutyat vesznek.


Eszem megall, a gyerek meg kuka?



2019. szept. 1. 23:02
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
88%
Mi a jó bánat közöd van hozzá? 50 m2-en két gyerekkel élni normális szerinted? Ha ő kutyát, nem pedig gyereket, akkor meg ahhoz mégis mi a franc közöd van?
2019. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
88%
Az azért elég beteg, aki amiatt szakít meg egy barátságot, hogy mi van vagy nincs a barátnője méhében.
2019. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 Sajtostallér válasza:
84%
Sokan leírták itt előttem, és osztom is a véleményüket! Miért nem szálsz ki a méhéből? Neked ez a barátság? Meg itt beszéled ki? És mi van akkor ha védekezett, de becsúszott, és mi van akkor ha nem akarnak gyereket egyáltalán? Ma már olyan világot élünk, hogy ésszerű döntés nem vállalni gyereket, mert olyan bizonytalan a jövő....szép barátnő vagy, bár nekem olybá tűnik, inkább a szomszéd Gizi néni lehetsz, aki mindenbe is beleüti az orrát...
2019. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:
74%

Amit te felhoztál érvként, az valójában ellenérv. A két éves munkaviszony az anyagilag vicc magyarországon.(Ennyi idő alatt mennyit lehet szerinted férretenni?) A lakás meg tök mindegy hány m2, ha (nagy valószínűséggel) bérlik. Ha kicsit jobban belegondolsz rájössz,hogy sajnos felelős döntés volt,hogy nem válaltak gyereket és nem tették ki a nélkülözésnek.

A semmibe hogy szüljön szegény barátnőd?!

Az meg hogy ide feltetted,hogy majd jól csámcsognak rajta és elitélik őt emiatt az téged minősít. Mint barátnő megbuktál. Egy kis sz.rkavaró p.csa lehetsz.

2019. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Kedves barátnő vagy :/

Tudod lehet felelősség teljesen gondolkodik , és ezt úgy írom nekem 2 gyermekem van ! Nagy felelősség , valószínűleg nem elérkezettnek látta most ennek az idejét, egy gyerekhez nem csak anyagi háttér szükséges azon kívül sok-sok minden. Biztos Anyagi háttér mellett nem vállaltuk be a harmadik babát , az én barátnőm megértett miután az indokokat felsoroltam.

2019. szept. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
89%

Normális vagy? Szerinted mekkora bizalom kell ahhoz, hogy ezt megossza veled? És te mit csinálsz? Kidobod egy országos fórumra és rossz indulatúskodsz a háta mögött.

Miért nem lehet tiszteletben tartani a döntését?

Egyébként meg persze, sokan vannak, akik egy patkány lyukba vállalnak gyereket és három gyerek egy szobában van meg társai. Miért baj az, ha valakinek szüksége van életérre?

Másik kérdés meg a kutya. Miért nem tartod tiszteletben, ha ők kutyát akarnak? Szerinted a 200 ezer forint miatt nem vállaltak gyereket?

Gyakorlatilag több tíz milliót költesz egy gyerekre, míg normálisan felneveled, iskoláztatod, elindítod az életben. Miért kéne ezt bárkire is ráerőltetni?

2019. szept. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor arrol meg nem is esett szo, hogy egy 200 ezres kuta nem is valami draga...
2019. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem normális, hanem súlyos bűn ilyen okból-sőt bármilyen okból-elvenni egy ártatlan gyermek életét. Ettől még felette, mint ember felett nem a mi dolgunk ítélkezni.
2019. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

A nagy büdös francokat, azt bűn! Az abortusz egy teljesen legális, rövid műtét és a világon senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki mit csinál a saját testével. Olyan okkal veteti el azt az embriót, amilyennel csak akarja, ennyi!

Teljesen érthető, hogy nem akar több milliót egy olyan valamire költeni, amit a háta közepére se kíván.

2019. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!