Szerintetek normalis, hogy elvetette a babat?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg, hogy az egyik baratnomnek abortusza volt. Ami kiakaszt az a miertje.


7 eve elnek egyutt a baratjaval Pesten, 2-2 eve dolognak egesz jo munkahelyen. Eloszor is, azt mondja, hogy nem ferne el a 90-en negyzetmeteres 3 szobas lakasukban.. mas 50nm-en el 2 gyerekkel..


Es a masik kiborito indok, hogy o erre most nem akar kolteni, mert inkabb 200 ezres kutyat vesznek.


Eszem megall, a gyerek meg kuka?



2019. szept. 1. 23:02
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
18%
Valaszolok igazatok van de aki nem akar gyereket az miert nem vedekezik megfeleloen?
2019. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg csodás barát/barátnő lehetsz,ha kitetted az állítólagos barátnődet az internet népének,és most sorra idiótázzák le,a kedvencem persze a "genetikai hulladék" volt a kommentek közül. Abortusz ellenes vagyok én is,de nem értem,mit vagy fennakadva,mikor te sokkal undorítóbb dolgot csinálsz,jössz és kibeszéled a barátnődet,kitéve megaláztatásoknak (hiába nem tudni,hogy ki ő,vagy egyáltalán te,ez akkor is ocsmány egy húzás tőled. Remélem így-vagy úgy kiderül számára is,hogy mennyire vagy jó barátja és megszakít veled minden kapcsolatot. Minek neki ellenség,ha itt vagy te?
2019. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
84%

#21


Nem a mi tisztünk megítélni,hogy védekezett-e rendesen,másrészt még mindig teherbe lehet esni védekezés mellett is. És most ne gyere azzal a szöveggel,hogy "jajj,hát itt biztos minden abortuszos védekezett",mert ismételném magam,nem a mi tisztünk megítélni,ki az,akinek valóban így csúszott be. Másrészt ha már ott a terhesség,akkor kár a védekezésen túrázni,mert ettől nem lesz kevésbé terhes. Ha meg már az abortusz is megtörtént,akkor aztán főleg nem aktuális már a megelőzésről beszélni.

2019. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
4%

Az ő dolga, de te sem vagy köteles barátkozni vele ezek után. Én is voltam hasonló helyzetben, barátnőm levetette a gyerekét minden különösebb ok nélkül biztos háttérrel, biztos kapcsolatban.

Elfogadtam, megértettem, de megszakítottam vele minden kapcsolatot, nekem nincs szükségem ilyen lelkületű "barátra". Aztán még persze ő zaklatott engem dühöngve, hogy hogy merészelem ezt tenni..

2019. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
86%

24-es honnan veszed, hogy "különösebb ok nélkül"?

Ez ám az igaz barátság... Ha a húgod tette volna meg, akkor mit teszel, elásod?

2019. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
87%

Ez teljesen normális. Az ő élete az ő döntése. 🙂 Mindenkinek más az értékrendje, lehet neki fontosabb a karrierje, mint egy gyerek, vagy éppen jól elvannak ketten a párjával, esetleg nem érzi még elég érettnek magát egy gyermek felneveléséhez. Sajnos az indok tényleg elég kamunak tűnik, de nem köteles magyarázkodni, most így döntött.

Barátként az lenne a dolgod, hogy mellette állj és támogasd, ne a miérteket keresd, és hogy ez normális vagy sem. De ha ennyire kíváncsi vagy és tényleg jó barátok vagytok ülj le vele beszélgetni, hogy minden rendben van-e.

2019. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:
85%
igen, teljesen normális, neked meg semmi közöd hozzá. remélem emiatt nem beszélsz vele többet, és akiről szó van, elveszít egy ilyen fake "barátnőt". (btw én teljesen megértem őt, jól tették, sok boldogsgot a kutyushoz :D )
2019. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
7%

Onnan, hogy ismerem jól, hiszen barátok voltunk.


Neki joga van az abortuszhoz, nekem jogom van megválogatni a barátaim. Nem értem mi ebben a rossz. Vagy csak az egyik félnek vannak jogai?

2019. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
83%

Mi közöd van hozzá?

Hozzateszem, az, hogy más 50 m2-en nevel kettőt, az nem azt jelenti, hogy egészséges helyzet és jó a gyerekeknek meg a szülőknek. Ezt mindenkinek magának eldönteni.


A kutyás indokra visszatérve, egy gyerek felnevelése 200 ezernek a sokszorosa. Gyakorlatilag csak a nőgyógyászati vizsgálatok, vitaminok kerülnek a kutya árába. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy egy szülés is 6 számjegyű összeg, állami kórházban is legombolnak rólad ennyit.

Mindenki maga tudja, hogy mi fér bele, mire költene. Ha neki kutya kell, akkor kutya, semmi közöd hozzá.

Szerintem már az is nagyon gáz, hogy elvártad, hogy megindokolja. Csak rá és a párjára tartozik ez. Foglalkozz magaddal inkább. Mondom ezt úgy, hogy sosem volt abortuszom és a jövőben sem terveznék menni.

2019. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
81%
Gratulálok, Te nyerted a világ legrosszabb barátnője címet, a nyereményed egy orrtartó, mert úgy látszik akkora orrod van, hogy akaratlanul is beleütöd mások dolgába. Mi lenne ha kiszállnál a másik méhéből, és a saját dolgoddal törődnél? Az egyik kommentelőnek igaza volt, minek az embernek ellenség, ha ott vagy te? 😏 Remélem a barátnőd hamar rájön, hogy ilyen irigy ember nevezi magát a barátjának.
2019. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!