Sajnos missed ab lesz a vége,10 hetes terhes vagyok 3mm és embrioval szívhang nélkül. Mi lesz a folyamat?

Figyelt kérdés
1 hét múlva kell menjek a kórházba, ha vèreznék elöbb. Nem voltam még terhes 2éve próbálkozunk és most nagyon félek. Ugye altatni fognak? Kapok tágítót, hogy még nem szültem?

2019. szept. 24. 10:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolso, nagyon sajnálom nekem 3mm és az embrió. 1 hetet kell várjak nekem is 😞már kivagyok, màr azt várom, h vérezzek vagy valami történjen. Nem érzem miért kell 1 hetet Várni. Abból még vissza van 4 nap. Köszönöm mindenkinek aki irt!
2019. szept. 26. 11:15
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
9es vagyok. Iagazabol nem ertem ha 10hetes vagy miert kell egy hetet varnod. A 3mm nagyon kicsi,valoszinu egy honapja nem fejlodik a babod😭jobb lenne tullenni rajta....nekem a 7.heten mondta a doki,varjunk egy hetet,de 99%ra mondta,h missed ab lesz belole...sajnos😭😭kitartast neked,nagyon fajdalmas erzes ez a par nap tudom,hogy ott az elhalt babo a pocidban,aterzem..
2019. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hetente kellett vissza menjek és az előző 2 alkalommal se bíztattak. Szörnyű volt ez a reménykedés és számolgatás, h de hát ha még is. Most pedig a tudat, h ott van bennt a maradványa es plusszba, h sehova nemtudok menni mert mivan, ha egyszer csak elönt a vér. A csomagom is össze pakolva, h ha menni kell. Egy db ig biztos nem akarok próbálkozni de tudom, h ez se megoldás 😞
2019. szept. 27. 13:06
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
Kedves Kerdezo! Kitartast,irj majd ha tul vagy rajta!!! Es ne add fel utana,kerlek🙏hagyj idot magadnak a gyaszra,aztan ujra vargjatok bele!❤
2019. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
2 napja görcsölgetek és vérezgetek, de kb csak amikor pisilni megyek akkor. Voltunk párommal kórházba azt mondták, ha csak nem omlik belőlem és nincs kedvem két napig ott dekkolni( a hétvége miatt) akkor menjek nyugodtan haza mert zárt a mégszájam és a vérzés se sok. Úgyhogy marad a hétfő. Most még attól is félek nehogy elkapjak valami fertőzést 😑 nem látom frissnek a vért ami kijön sokszor, inkább barnás.
2019. szept. 29. 03:26
 16/16 A kérdező kommentje:
De legalább tudom, h két napot leszek bennt és kapok pálcát 😑
2019. szept. 29. 03:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!