Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van köztetek olyan, aki az...

Van köztetek olyan, aki az abortusz előtt meggondolta magát? Amikor már minden le volt beszélve?

Figyelt kérdés
2019. okt. 9. 14:31
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Az éjszakánk egy nagyon hosszú beszélgetés volt a párommal. Végül úgy döntöttünk, hogy megtartjuk a babát. Nagyon sokat segített, hogy megint átrágtuk magunkat a már százszor átbeszélt dolgokon. Valahogy most őt is határozottabbnak éreztem, és nagyon meglepett amikor azt mondta, hogy most már gyilkosságot követnénk el. Ő eddig nem így gondolkodott erről. Legalábbis én azt hittem nem így gondolkodik. És engem is megnyugtatott, hogy egyáltalán nem vagyok lemaradva semmiről. Rengeteg időm van még. Nem kell azon aggódnom, hogy ki fogok e tudni teljesedni a hivatásomban, ami most egy ideje parkoló pályára került. Nem kell aggódnom, hogy nem fogok tudni önmegvalósítani. A Jósitentől csak olyan feladatot kap az ember, amit képes megoldani. Úgyhogy hiszem, hogy képes vagyok megoldani bármi is jön. A baba marad, én pedig kétségeket, aggodalmakat félretéve próbálok ráhangolódni az anyaságra. :)
2019. okt. 10. 10:15
 22/39 anonim ***** válasza:
53%
Gratulálunk, és írd meg jövőre, hogy mi a helyzet veletek!
2019. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
29%
Jól döntöttél nyuszifül. Hiába itt a sok károgó. A gyilkosság, az gyilkosság. Hiába nem csuknak le érte, a Jóistennél fel van írva. Mint ahogy az is fel lesz a pozitív oldalon, hogy vállalni merted tetted következményeit. Gratula a babához. Sok sikert.
2019. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem mondom, hogy most nagy hirtelen minden rózsaszín lett, de próbálom más nézőpontból megközelíteni a “problémát”.
2019. okt. 10. 11:16
 25/39 anonim ***** válasza:
55%
Jó olvasni, hogy vállaljátok! Hogy véded, véditek! Lehet lesznek hullámvölgyek, de kinél van kolbászból a kerítés? Sok örömet és jó egészséget nektek! Várjátok őt szeretettel!
2019. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
46%
Érdemes azt is nézni, hogy azok kaptak nulla százalékot, akik a gyermek mellett voksoltak. És azokat pontozzák fel, akik a gyilkosságot támogatták volna. Te jól döntöttél, és ez a lényeg.
2019. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
29%
Mindenkit lepontoztak, lásd #22.
2019. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Azt hol lehet látni? A lepontozást? Én személy szerint nem pontoztam le senkit. :-)
2019. okt. 10. 18:26
 29/39 anonim ***** válasza:
33%

Szia! Én most olvastam a kommentjeidet. Először is gratulálok a döntésetekhez, minden jót kívánok!

Másodszor: 31 éves vagy, szerintem az, amit átélsz, egy korai középéletkori krízis is lehet. Ez egy pszichológiai szakszó. Én akkor éltem át, amikor 30. lettem kereken. Nagyon durva volt, egy csomó mindenre azt gondoltam, hogy borul, pedig jó házasságom, 2 gyerekem, munkám volt, közben egy újszülöttem is lett. És mégsem éreztem magam a helyemen. Sokat dolgoztam akkor magamon, gyerekkor stb., átgondoltam mindent, imádkoztam is sokat, aztán valahogy lecsengett. Tényleg van ilyen jelenség, mindenki szinte átmegy rajta. A férjem egyébként a klasszikus időben, 40 évesen ment át rajta.

Úgyhogy ez a helykeresés egy normális érzés, kívánom, hogy meg is találd! Anyaként, a gyermekkel együtt is meg tudod találni. Talán kell is egy kis fókuszáthelyezés most neked. Hogy ráláss, hogy abba a szakmába, amiben tehetséges voltál, de otthagytad, van-e valahogy visszaút, vagy ha nincs, mi legyen az új. Egyébként GYED-GYES alatt pl tök jó lehetőség egy új szakmát tanulni, magadat fejleszteni. Meg lehet rá találni az időt, ha van elszánás.

Sok sikert, minden jót kívánok nektek!

2019. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
51%
De jó, nagyon örülök nektek! Sok örömet kívánok a közös önismereti utatokhoz;)
2019. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!