Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van köztetek olyan, aki az...

Van köztetek olyan, aki az abortusz előtt meggondolta magát? Amikor már minden le volt beszélve?

Figyelt kérdés
2019. okt. 9. 14:31
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
47%
Gratulálok a döntéshez! Ennek nagyon örülök. Sok boldogságot és nagyon jó babavárást kívánok! :)
2019. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
42%
Figyelj, en meg ugy erzem, h pont egy gyerek segitene abban h megtalald a helyed a vilagban. A 31 az pont jo kor, ha a parod is tamogat es anyagilag is belefer, akkor tedd felre az onmegvalositasi kerdeseket es hidd el az anyasag sok korabbi kerdesedre valaszt ad:)
2019. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
57%

Kozben vegigolvastam a hozzaszolasokat es latom, h megtartod😌

Orommel olvastam es hidd el, igy ismeretlenul is nagyon drukkolok neked❤️

2019. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavaitok, nagyon jól esnek. Sajnos csak sötétben tapogatózom. Nem tudom mi vár rám, és fel sem tudok rá készülni. Nagyon félek. Félek, hogy tudok majd helytállni. Sajnos nekem ez az önbizalomhiányból fakad.
2019. okt. 12. 21:39
 35/39 anonim ***** válasza:
52%
Szia. Én csak olvastam a hozzàszólàsokat, nem akartalak befolyàsolni. Látom, hogy végül megtartjàtok, nagyon gratulàlok nektek helyes döntést hoztál! 3 éve én is ebben a cipőben jártam. 2 hónapja ismertem a párom mikor terhes lettem, nem tudtam mit tegyek, borzasztó volt mindennap ezen gondolkozni mi lenne a helyes döntés. De a szívemre hallgattam. Vannak nehéz időszakok, de annál nagyobb boldogság nincs a világon mikor a gyermeked rád mosolyog és hozzád bújik! Üdv egy fiatal anyuka
2019. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
32%
Gratulálok! Ha megszületik a pici mesélj majd☺️
2019. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
58%

Önbizalomhiány??? Ne viccelj!!!! Aki ilyen bátor, hogy megtartja a babát, felelősséget vállal egy kis életért, az nem önbizalomhiányos.

Sok boldogságot, meglátod milyen sok erőt fogsz kapni!!!!🙌👌🍀

2019. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
62%
Szia! En is 31 eves vagyok, 29 hetes kismami, vart baba, megis ugyanugy bizonytalan vagyok, mint te. Hidd el, minden jol alakul majd. Gratulalok a dontesedhez es boldog babavarast kivanok!
2019. okt. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Én közvetlenül az abortusz előtt gondoltam meg magam. Már minden le volt beszélve, el is indultam a kórházba, de végül nem mentem be. Azóta már majdnem egy éves a fiam. Rengeteg mindent feladtam érte, de mégis minden egyes nap arra gondolok, hogy jó döntést hoztam. Imádom :)
2019. nov. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!