Jobb lenne ilyen esetben megszakitani a terhességet?

Figyelt kérdés
A párommal nem régóta vagyunk egyutt. Külföldön élünk, most vagyok 7 hetes terhes. Ő szeretné a babát, viszont anyagi gondjaink vannak. Kitalálta, hogy én hazamegyek a babával, amíg ő pénzt gyűjt és egyenesbe jövünk,de nekem ez nem nagyon tetszik. El lehet vetetni egy gyereket csak anyagi okok miatt?
2019. okt. 16. 07:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Olyan okkal veteted el amilyennel akarod. Ez a te döntésed.
2019. okt. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Igen, el lehet. Akkor is el lehetne, ha szimplán csak nem akarnád.
2019. okt. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
21%
El lehet,de azért gondold át!Ez egy élet.Nem arrol van szó,hogy eltörtem egy vázát majd veszek egy másikat!Vigyázni kellett volna.
2019. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%
El lehet, ha nyomorogna a gyerek, ha nem tudnátok neki enni adni. De gondolom erről nincs szó. Különben minek mentetek volna külföldre, éhezni itthon is pont olyan szar.
2019. okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
El lehet vetetni. De nem értem miért nem dugás előtt gondoljátok végig, hogy kell-e kölyök vagy nem, és ha nem, mié a büdös francért nem lehet normálisan védekezni.
2019. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
28%
Na meg hogy a francban lehet anyagi gondotok külföldön?
2019. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

6!


"Na meg hogy a francban lehet anyagi gondotok külföldön?"



Te magadtól vagy ilyen hülye? Külföldön sincs kolbászból a kerítés.



Kerdezo!


A magyarországi szabályozás nem mérvado, ha külföldön vagy. Azt kell megnézned, hogy az adott ország hogyan szabályozza az abortuszt. Van ahol elég indok, a nem akarok gyereket, máshol meg csak és kizárólag egészségügyi indokkal lehet elvegezni

2019. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

“Kitalálta, hogy én hazamegyek a babával, amíg ő pénzt gyűjt és egyenesbe jövünk,”

Külföldön élve nem értem ezt a sztorit. Fizeti a saját méregdrága albérletét, meg a te otthon bérelt lakásodat, te visszajelentkezel Magyarországra, újra csinálsz személyit, adó- és társadalombiztosítási kártyát, utóbbit elkezdi fizetni neked zsebből, hiszen te terhesen nem fogsz munkát találni... ebből a duplán fizetett életből pontosan hogyan is lesz spórolás? Fejtsd már ki, kérlek.

2019. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Utolsónak igaza van. A barátodat viszont nem értem, ő akarja a gyereket, de azért költözzetek sok száz esetleg ezer kilométerre tőle. Így könnyű akarni, hogy majd te szenvedsz vele itthon egyedül. És akkor ő ott kint nyomorog, te meg itthon a gyerekkel. Ha ekkora gáz van anyagilag, akkor az külön még drágább. És az is igaz, hogy nyomorogni itthon is lehet, akkor mi értelme volt külföldre menni? Fogamzásgátlóra se tellett?
2019. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
Nem lenne jobb.
2019. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!