Elmenjek az abortuszra?

Figyelt kérdés
Pénteken kellene mennem a műtétre, még mindig nagyon bizonytalan vagyok, hogy elmenjek-e. 1 hónapja tudom, hogy babát várok, azóta az életem egy rémálom, nem érzem úgy, hogy szeretném ezt a babát, viszont félek a műtéttől is, attól is, hogy később nem lehet majd babám, és a lelki résztől is, hogy megbánom. A terhesség előtt is nagyon erős szorongásom volt, ami a terhesség idején csak fokozódott, ettől lett egy jókora hematómám is. Félek, hogy az abortusz még inkább belehúzna a szorongásba, de a gyereket se szerettem volna még. A párkapcsolatom stabil, család is támogatna, de elfogadják a döntésem ha úgy döntök, hogy elmegyek a műtétre, csak féltenek, hogy megfogom bánni.
2020. jan. 2. 01:14
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/129 A kérdező kommentje:
Egyébként 22 éves vagyok, párom 26
2020. jan. 3. 16:49
 52/129 anonim ***** válasza:
42%
Ha gondolkodnod kell és nem vagy biztos a dologban akkor nem is akarod igazán. 2-3 nap nem fog semmit se változtatni. Az teljesen természetes hogy félsz és úgy érzed nem állsz készen. A szeretet a sok okosság ellenére nem alakul ki egyből. Az hogy nem érzel semmit normális. Ki fog alakulni csak bízz az ösztöneidbe.
2020. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/129 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, ha a párod határozottan szeretné, az már tényleg egy valid érv lehet a megtartás mellett. Kérdés, hogy magadat bizonytalannak, vagy inkább elutasítónak tartod, és hogy szerinted mi ennek az oka. Túl fiatalnak érzed még magad a gyerekvállaláshoz, félsz, hogy sokat veszítenél vele, inkább más életterületeiddel foglalkoznál?
2020. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/129 anonim ***** válasza:
41%
Ne tartsd meg aztmegjobban megbanod mint az abortuszt es akkor már nem lehet mit tenni egy gyerek nagy felelősség neki szenteled az életed. Onnantól már nemlesz olyan hogy TE.
2020. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/129 A kérdező kommentje:
53-as,igen,pont ezeket érzem!
2020. jan. 3. 18:46
 56/129 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező (#55) akkor valószínűleg tényleg korai lenne.
2020. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/129 A kérdező kommentje:

Nem érzem azt, hogy jajj de jó lesz majd itthon pihengetni a várandósság alatt, könyveket olvasni, majd babázni. Sajnos az elmúlt fél évben nem volt munkám, eleget ültem itthon, most végre újra mehetnék dolgozni, mert lenne munkahely, elmehetnénk végre nyaralni a férjemmel, mert így, hogy csak egyikünk keresett, sajnos nem tehettük meg. Tudom, hogy önzőség, de ezt érzem, és őszintén ha a nevemet vagy az arcomat kellene adnom, nem merném ezeket leírni.

Viszont nagyon félek, hogy később (2-3 év) nem lehet babánk, ha most elmegyek a műtétre, és örök életre megfogom bánni, hogy elszalasztottam a lehetőséget, hogy gyermekem legyen, az miatt mert rosszkor jött.

2020. jan. 3. 20:07
 58/129 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj amiket te szeretnel nem lehetne babaval. Nyaralas??! Annak orulni fogsz hogy egyaltalan lyuk van a s***en. Ha ilyenekre gondolsz még korai. az meg rohadt nagy hülyeség hogy akinek volt abortusza mar nem szulhet. Vegyük példának anyam. Neki is volt 18 evesen aztan jott a tesóm es en :D szoval ne ez miatt tarts meg ha megtartod mert parázol hogy később nem lehet. Nagyobb baj leszha megszulod es megbanod onnan nem lesz kiut. Szerintem meg ra ersz vele. Elosszor eld ki magas rendesen. Ha gyereket szülsz nem fogod tudni. Lehet epp egy hasfajos babat kapsz aki mellett kb nyugtod se lesz ejjel felkel majd 5x es sir sir sir. Nagyon nehéz.
2020. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/129 anonim ***** válasza:
10%
Igen, 58-as, valószínűleg még soha senki nem volt nyaralni, akinek gyereke van.A saját nevedben beszélj! Lehet, hogy TE nem tudsz nyaralni, lehet, hogy neked sz.r életed van, utalod a gyerekeidet de minek riogatni a kerdezot? Másik többmillió ember még boldog velük, sőt, nyaralni is eljár. Ennyire irigy vagy?
2020. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/129 anonim ***** válasza:
74%

Ne parazz azon h nem lehet gyereked ne a para dontson helyetted.

Nem a ferjed hordja ki

2020. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!