Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz hogyan zajlik mik a...

Abortusz hogyan zajlik mik a teendők?

Figyelt kérdés
Még nem volt abortuszom és nem tudom mik a németek vissza hívőt a doki 1 hét múlva amikor állítólag kiállítják a szükséges papírokat. Azt hittem így csak be kell menni a kórházba de nem mert egyszer egy időpont egyeztetés Miskolcon alitaolag meg ellökte mármint ezek előtt kétszer konszolitáci CSVSZ es védőnővel. 5- 6 hetes lehetek.
2020. jan. 26. 10:53
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. De biztos vagyok amiket csináltam nem.lesz egészséges..
2020. jan. 26. 14:17
 12/41 A kérdező kommentje:
Az orvossal nem.lehetett komonikalni meg azt is nekem.kellet megkérdezni hogy terhes vagyok ?! Na elmondom . Sertegesetek de nem fogtok mert annyira kedves kommenteket kaptam.. kettő gyermekemet nevelem egyedül. Mind a.kettonel egészséges életmódot éltem a lányom 5 évig epilepsziás volt a fiamnak azt mondták.az utolsó hónapban hogy vak.lesz vagy meg hal tüdőgyulladásba. Semmi baja . De vele mert nem tudtam és mely depressziós vagyok nagyon így napjával 3,6 ,10 ,20 ,30 szem frontint szetem alkoholt ittam. Rivotrilt de csak azt a fogantatás után pár napra abból is sokat dohányzom zolsanat 2 , 3 szemmel szetem meg a baldeviana néha yarocent meg vérnyomás csökkentő szerdán elég sokat ittam hogy még induljon a menstruáció mi el a másik doki mondta hogy nem vagyok terhes... 😟😟😟😟😟😟😟😟
2020. jan. 26. 14:25
 13/41 A kérdező kommentje:
És pénteken voltam dokinál akkor is 10 -20 szem frontint folyamatosan és sok.cigi meg előre alkohol ugye szerdán meg az előtt
2020. jan. 26. 14:27
 14/41 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de ezt a 10 20 szem frontint nem hiszem el. Nem tudnád ellátni a gyerekeidet. Mennyi mg ös az a frontin????
2020. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Valamikor 1 valamikor 0.5 függő lettem már nem is alszom tőle
2020. jan. 26. 14:52
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éve szedem.0.25mg os at. Stresszes időszakban 4,5,db. Általában 4 db. De ők, legyen 6. Nem mondom, hogy kiüt, de ezt a húsz darab per nap, nem tudom elképzelhetetlen számomra. Kérj tanácsot, orvostól először is, hogy tudod csökkenteni. Mert lerakni sosem fogod.!!! Én ikerterhességet végig szedtem, napi hármat. Orvos tudta. Egészséges, okos nagylányok. 5 évesek.
2020. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
82%
Tudod egyáltalán biztosra, hogy ki a gyerek apja? Ennyi gyógyszer mellett az is csoda, hogy képes voltál lefeküdni bárkivel is.
2020. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
97%
Na várjunk! Sajnos a kérdést törölték, de erre a Frontinos, Yarocen-es dologra emlékszem. Azt a kérdést állítólag az aggódó apuka írta ki, mert a gyerekének az anyja ezeken a szereken élt, meg ugye alkoholt fogyasztott. Te most vagy ugyanaz a troll vagy, vagy esetleg a másik oldal? Mivel a kérdés törölve lett, gondolom kamu volt, és akkor ez is az.
2020. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Nem.kamu az az exem volt mert sajnos bíztam benne én írtam az édesanya! És kérdőre is lett vonva hogy miért tette ezt ! Azóta nem.is beszélünk
2020. jan. 26. 15:07
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Mit miért tett?
2020. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!