Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz ellenesek, ti szülnét...

Abortusz ellenesek, ti szülnétek olyan orvosnál, aki végez abortuszt is?

Figyelt kérdés
Megkérdeztétek előtte a fogadott orvost vagy "nem számít" ?

2020. febr. 7. 12:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
11%
Szerencsére a szüleid is olyan maradiak voltak, mint én. Különben most nem beszélgetnénk. Ugye?
2020. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%

Jaj, vártam már a tipikus magzat fantasztikus "bezzeg a szüleid" dumát. 🤷🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ Azt hittem ennél már nincs lejjebb, hogy ennél jobban már nem égetheted le magad, de aztán mindig jössz és megcáfolsz. :D

Mi a bűnbánatos franc köze van ehhez a szüleimnek?! Ők ÖNSZÁNTUKBÓL vállaltak engem, mert gyereket akartak!! Abortuszra meg az megy, aki nem akar gyereket! Képes vagy felfogni a különbséget?? Nem atomfizika ám. A világon semmi köze nincsen a szüleimnek ahhoz, hogy ÉN hogyan rendelkezem a testem felett. Azért mert ők úgy döntöttek gyereket vállalnak, nekem még véletlenül sem kell ugyanígy éreznem és döntenem. Amúgy elárulom neked, ha mégsem tart meg anyám, akkor nem is léteznék, nem is tudnék semmiről, ergo teljesen értelmetlen arról beszélni, hogy de rossz lett volna neked, ha nem tartanak meg. De ugye hogy ezt belássd, kellene némi agy is..


Tehát ismét sikerült egy orbitális vadbaromságod kipréselni magadból, más egyéb? :D Ennél kötve hiszem, hogy lehetnél szánalmasabb..

2020. febr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Azért merült fel bennem a kérdés, mert az első szülésemnél a műtőből (abortuszokat csinált) jött az orvos és eléggé bizarr érzés volt utána.


A második szülésnél másik orvosom volt (költözés miatt, semmi közé az ab.hoz) a szülésznővel beszélgettem és ő mondta, hogy a műtőben van az orvosom, mindjárt jön. Akkor mondta a szülésznő, hogy ő az egyedüli nőgyógyász a kórházban, aki soha nem végzett abortuszt. Egyből én is azt kérdeztem, hogy akkor hogy vizsgázott stb. és mondta, hogy legalább annyi miss. ab. Van, mint abortusz, szóval elfogadták az indokait és csak azokat csinálja.

2020. febr. 8. 18:16
 24/25 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező!Rossz helyen tetted fel a kérdést, mert itt pont nem az abortusz elleneseket találod. Meg is fogadtam mar, hogy nem válaszolok itt, mert úgyis csak lepontozzak, de most is elcsesztem.Le is pontoztak, gondolom, mert kiderült, hogy nem vagyok az abortusz rajongója.Mast nem tudok elképzelni, mert a kérdésre válaszoltam, és még csak nem is zarnam ki az olyan dokit, aki abortuszt végez 🤷Szoval csak azt akarom mondani, hogy a válaszokat eszerint kezeld, többségében nem abortusz ellenesek írták.

6-os voltam

2020. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Simán. Neki ez a szakmája,ugyan mitől kellene tartanom?

Hogy megszállott abortuszrajongó és gyorsan kivégzi bennem a babát? Nem értem,hol kapcsolódik a kettő egymáshoz...

2020. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!