Azért mert nem tudnám a 3gyereket cipelni. Buszozni 2x átt kell szállni hogyha oviba viszem a nagyobbat. Sok ok van amiért nem kellene még baba. De én már most össze vagyok törve lelkileg. Valaki esetleg járt hasonló dologban?

Figyelt kérdés
Van már 2 gyermekem egy 4eves és 2,5éves Úgy néz ki hogy védekezés mellett teherbe estem és nem tudom mitévő legyek. Én szívem szerint megtartanám a babát de mindenki rá akar beszélni hogy ne tartsam meg a helyzetem miatt.
2020. márc. 2. 00:25
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
8-as te szerinted így akartam? alig várom,hogy le vegyem a férjem váláról a terhet mert ugyan is 7 napból 7-etndolgozik és 3 műszakban úgy,hogy meg 16-ozni is megy..gondolom te nem hallottál még ilyenről,hogy védekezés mellett is teherbe lehet esni..egyik védekezés sem 100%-os....és nincs semmi segítségem..ha a férjem tud be segít hordani oviba a nagyobbat,hogy én is tudjam intézni a dolgokat amit kell.... még csak 21 éves leszek,eddig senkinek a segítségét nem kértem,mert amit tudok megoldok mindent egyedül! Én csak azt szerettem volna kérdezni hogy ti hogy döntenének a helyedben? Nem pedig ilyen kommentet!!!!! És akik eddig válaszoltak azoknak köszönöm! Ja és a közelbe sajnos nincs ovi sem suli sem semmi..
2020. márc. 2. 09:54
 12/31 anonim ***** válasza:
83%

Akkor azért nem csak az a gond, hogy hozni-vinni kell. Hanem nincs pénz.


Azt meg nem kommentálnám, hogy 21 évesen 4éves gyereked van.

2020. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ne haragudj, hogy ezt mondom, de már a legelső sem kellett volna megtartani... Így is szétküzditek az agyatokat. Gondolom a férjed azért dolgozik ennyit, mert ennyire kell a pénz. 21 vagy, sanszos, hogy nem kaptál gyedet, csedet. Feltételezem, hogy a jogsiszerzés/autóvétel is azért nem történt még meg, mert az sincs ingyen.

Szóval itt nem a hordozásról van szó kérlek, hanem arról, hogy álljatok már talpra egy kicsit, mielőtt újabb gyereket vállalnátok - ha egyáltalán kell harmadik gyerek.

Miért ilyen tehetetlenek az emberek? Be lehetne érni egyel, kettővel, amit rendben felnevelek, olyan családi körülmények között, hogy a férjem sem szakad szét... A férj sem csak sperma donor meg pénzbeszerző robotszolga ám....

Nem azért írtam, mert azt feltételezem kérdező, hogy szerinted igen, csak általánosságban beszéltem (meg azoknak szól ez, akik mindig segélykével meg félmegoldásokkal vakítják a nem kívánt terhesség el "áldottakat").

Röviden szerintem nagy felelőtlenség lenne még egy gyereket bevállalnotok.

2020. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem érdekel ki mit gondol..megtudom állni a helyem ennyi évesen is! Én is vagyok olyan jó anya mint te vagy bárki más...a másik meg van pénzünk....megvan minden ami kell..semmiben nem szenvedünk hiányt...😡😡😡😊😊
2020. márc. 2. 10:13
 15/31 A kérdező kommentje:
Van már autónk..már csak nekem kell le raknom a jogsit..értem amit írsz..,
2020. márc. 2. 10:16
 16/31 anonim ***** válasza:
67%

Van pénzetek? Félretett, meg minden? Futja mindenre? 🤔

Ahha, oké... Mégsem én jöttem ide gyakorira kérdezősködni, hogy hogy cipeljen a gyerekeimet oviba, mert olyan csórók vagyunk, hogy kocsira nem telik 🤷‍♀️🤦‍♀️

Szóval azt csinálsz amit akarsz, az egyetlen amit sajnálok, hogy mi tartjuk majd el a te három pursédat is, mivel láthatóan nektek nem megy.

2020. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
És az elsőt sem akartam még tartani..de a családtagoknak sikerül le beszélni minket..a második gyereknél megint nem akartamnugy szintén..........tudom hogy nagy felelősséggel jár! nem tartom meg csak az van bennem hogy megölök egy picike életét.......
2020. márc. 2. 10:20
 18/31 anonim ***** válasza:
50%
Szóval 17 évesén szültél egy becsúszott gyereket, majd később megegy besikerjlt és most hohy, hoyg nem, úton van a harmadik is. Valóban, nincs 100% vedelem, de oylan se, hoyg az ember háromszor is véletlenül, védekezés mellett esik teherbe, baxus
2020. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy nem megy????? 😡😡😡😡 Talán itt élsz velünk??? Vagy a szomszédba laksz és látod a mindennapjainkat?
2020. márc. 2. 10:31
 20/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom kinek irkálsz, kerdezo, de nem kicsit tűnsz idegbetegnek. Normális ember eleve nem egy weboldalon szavaztatja meg, hogy abortálja e a gyerekét vagy sem. Masodszor ha mar ilyenen gondolkodik, legalabb valami epeszu indokot irna, mert ez a hogy cipelem majd a buszon probléma orbitális baromság. Harmadszor ha kibírsz egy nyilvános oldalra egy kérdést, akkor fogadd el, hogy nem csak oylan válaszok érkeznek, amelyek neked tetszenek.
2020. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!