Azért mert nem tudnám a 3gyereket cipelni. Buszozni 2x átt kell szállni hogyha oviba viszem a nagyobbat. Sok ok van amiért nem kellene még baba. De én már most össze vagyok törve lelkileg. Valaki esetleg járt hasonló dologban?

Figyelt kérdés
Van már 2 gyermekem egy 4eves és 2,5éves Úgy néz ki hogy védekezés mellett teherbe estem és nem tudom mitévő legyek. Én szívem szerint megtartanám a babát de mindenki rá akar beszélni hogy ne tartsam meg a helyzetem miatt.
2020. márc. 2. 00:25
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok idegbeteg D ha egyszer O néz le..nem tudja hogy milyen életünk van,egyáltalán nem ismer akkor ne írjon valótlan dolgokat, én sem teszek senkire sem megjegyzéseket főleg úgy hogy nem inismerem?..,,nem szavazatokat kértem szerintem..
2020. márc. 2. 10:44
 22/31 anonim ***** válasza:
11%
Jézusom... tartsd meg... és nyugodjál már le!
2020. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Már nyugodt vagyok..én csak elettapasztalatokat szerettem vol,nem földbe dongolest..
2020. márc. 2. 10:55
 24/31 anonim ***** válasza:
86%

"nemmaa rohadt közoktatás,okoskodast kertem..."

közoktatást, azt nem kaptál, nyugi

2020. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
88%

Te, figyelj.... Kiírtál egy kérdést, önmagában semmi indokkal az abortuszra. Gondoltam, amit gondoltam, nem is szóltam hozzá a témához. Aztán megírtad a 11es hozzászólásodat, és alátámasztotta, amit gondoltam. Én írtam a 13-ast. De itt nem is számít az, hogy mit gondoltam, mégha konstatáltam is, hogy nincs új a nap alatt... Ami számít, hogy feltettél egy kérdést egy élethelyzetről, véleményeket kérve, én meg válaszoltam, hozzáteszem normális hangnemben. Az, hogy fájt mert igaz, ezt meg sértőnek érezted az nem az én bajom. Erre jössz, támadva,amivel még jobban megerősítetted bennem, amit gondolok erről az egészről.

Azt csinálsz úgyis amit akarsz, csak nem értem miért nem lehet belátni, ha nincs igazad vagy ha egyszerűen hatalmas baklövés amit csinálsz. Nekem rohadtul mindegy, ki hogy él, a gyerekeket viszont sajnálom, akiket a szülők azért kényszerítenek kilátástalan életbe, mert felelőtlenek - pedig lenne más mód. És igen, jobb anyának érzem magam, mert azelőtt biztosította a gyerekemnek a megélhetést, mielőtt szültem volna, így ha holnap elüt egy kamion a gyerekem akkor is el tudja végezni az iskoláját, lesz hol laknia és valamelyest felkészítettem az előrelátó gondolkodásra.

Mert nem az kellene legyen a perspektíva, hogy hát én is szétgüriztem az agyam, osz' elélünk ahogy elélünk, majd szétgürizi ő is osz' jóvanazúgy, majd lakunk itt 3 generáció együtt mert elköltözni úgyse tud majd soha.... Felőlem csináld ezt a gyerekeiddel, vedd el a jövőjüket a felelőtlenségeddel, de nekem ne mondd, hogy ez normális dolog, büszke meg pláne ne legyél rá. Nem megsértődni kell, ha még nem lenne igazam akkor miért is talált be ennyire?

2020. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, most melyik az igaz?

#11 "alig várom,hogy le vegyem a férjem váláról a terhet mert ugyan is 7 napból 7-etndolgozik és 3 műszakban úgy,hogy meg 16-ozni is megy.."

vagy

#14 "..a másik meg van pénzünk....megvan minden ami kell..semmiben nem szenvedünk hiányt...😡😡😡😊😊"


Mert a kettő egyszerre nem lehet az.

2020. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként kérdező, ha az segít megnyugodni: ne úgy tekint erre az abortuszra, hogy elveszel egy életet, hanem inkább úgy, hogy kicsit több esélyt adsz a megszületett gyerekeidnek.
2020. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ti kettőtök döntése. Inkább a tiéd, mert te vagy otthon velük huszonnégy órában. Megmondom őszintén én most vagyok 9 hetes kismama. Én is féltem az elején, hogy mi lesz, pedig már van egy nyolc éves lányom és megvan alapozva minden, ami kell a babához. Ennek ellenéreis megijedtem egy kicsit, hogy megint újból kell kezdenem az egészet... De nem bántam mega döntésemet.
2020. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom az első kettő gyermeked is véletlenül csúszott be védekezés mellett?!

C-kategóriás vagy(tok)?

2020. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
72%
Mintha nem lenne egyértelmű
2020. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!