Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem tarthatom meg a babát,...

Nem tarthatom meg a babát, hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

10 hetes terhes vagyok, jövő héten kell mennem abortuszra. Védekezés mellett "besikerült" a baba (pharmatex kúp mellett)

Sajnos nem tarthatom meg, mert az utolsó terhességem is már nagyon problémás volt.

Magas cukor,előjött az asztmám, méhlepény rendellenesség stb...

Veszélyben volt a babám is, de hála Istennek nem lett gond.

Viszont a mostani terhességemmel már az elején elkezdődtek a problémák, ezért úgy döntöttem, hogy nem tartom meg a babát, bár a szívem szakad meg érte, annyira bele vagyok betegedve az egészbe.

Hogyan tudom majd vagy hogy lehet ezt egyáltalán feldolgozni?


2020. máj. 8. 01:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
11: tuti, hogy a privát számodat ki akarod rakni egy ilyen oldalra?
2020. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szia! Kérlek kérj egy orvosi másodvéleményt és vedd figyelembe, hogy igaz az, hogy "minden terhesség más". Az első gyerekem középsúlyos agysérüléssel született lepényi rendellenesség miatt - de ennek az ismétlődése nagyon valószínütlen. Rá 2 évre született egy makk egészséges kislányom. Vele a terhesség elejétől inzulinos cukorbeteg voltam (a bátyjával még elég volt a diéta).
2020. máj. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Feldolgozni? Sehogy. 😥 Tapasztaltam sajnos. Azóta sem tudom, és nem is fogom soha tudni feldoglozni. Iszonyatosan mély seb a szíven, vele együtt a lelkesből is meghal egy darab. 😔😥
2020. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Sajnos tapasztalom, hogy nagyon nagy lelki fájdalom 😭
2020. máj. 15. 22:25
 15/24 anonim ***** válasza:
13%

Ha a kisbabád a méhedben szólni tudna, elmondaná, hogy már dobog a szíve és érzékeli a Te szívdobbanásaidat is, hogy alakul a keze és lába, simogatja őt a víz, próbálgatja szopni az ujjait, hallja a hangodat, szereti, ha hintaszékben ringatózol, és fülel, amikor zenét hallgatsz.


Ha beszélni tudna, elmondhatná, hogy Hozzád tartozik, és ragaszkodik Hozzád. Ma még nem tudod, fiú vagy lány, és fogalmad sincs, hogy mennyi örömöt tartogat a léte. Vállald el és szeresd! Meglátod, megéri.

2020. máj. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
51%

Ha tudna ezt, tudna azt....


Bakker! De nem tud! Egyedül egy uncia levegőt nem tudna venni, mert iszonyú fejletlen! 12 hetes magzat nem érez, nem gondolkodik, nem szeret, stb....


És a lényeg: itt a kérdező nem "csak úgy" akarja elvetetni, hanem mert nyomós, egészségügyi oka van rá!


Mire jó ez a lelki zsarolás egy egyébként is megviselt embernél?


Ocsmány, álszent magzatfanatikusok....

2020. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
18%

Nyomós oka van rá (=nem akarja), de nyomós egészségügyi oka nincs rá (egyik felsorolt se automatikusan ismétlődő).

Ne tartsa meg, mert nem akarja, de nem kell vele sírni, amikor nem is védekezett normálisan.

2020. máj. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Védekeztünk, a franc sem tudta, hogy ennyire sz@r az a pharmatex, amikor annyira reklámozzák... Ki gondolta, hogy sz@rt sem ér?

Nyomós egészségügyi okom volt rá, mivel mindegyik terhességemmel egyre rosszabb lett a cukrom, az asztmám is előjött elég hamar,stb stb...

Utolsó válaszoló semmi okom a magyarázkodásra! Te nem ismersz engem, nem tudod mennyire nehéz volt ezt a döntést meghoznom.

De a másik három gyerekemet kellett néznem, mert ne adj isten bajom lett volna, velük mi lett volna?

Hát könnyű úgy dumálni, hogy benne sem vagy az én helyzetembe, de kívánom neked, hogy egyszer tapasztald meg azokat a dolgokat, amiket én átéltem, azokat a döntéseket amiket én átéltem és mindent amin én keresztül mentem.

2020. máj. 29. 05:45
 19/24 anonim ***** válasza:
8%

Ki gondolta volna? Tinédzserként tudtam, hogy a pharmatex szart se ér! Pedig az nem ma volt, hanem több mint 20 éve! Hol reklámozták neked ennyire? Sehol nem találkoztam már vele, csak elrettentésből.

Nyugi, a kívánságaid nem fognak teljesülni, mert a kívánt gyerekszám után atombiztos módszerrel védekezünk. ;)

2020. máj. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
17%
Akiket "átéltél és keresztülment" mind mind magadnak köszönheted. Bocsi, de egy kicsit sem tudlak sajnálni.
2020. máj. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!