Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Műtét vagy abortusztabletta?...

Műtét vagy abortusztabletta? Te melyik mellett döntenél?

Figyelt kérdés

Ha lenne lehetőséged mert olyan országban élnél, ahol mind a két módszer engedélyezett te melyiket választanád?

Leginkább a kockázatok miatt kérdezem, illetve a lelki része miatt is. A műtétnél sérülések keletkezhetnek, de legalább rövid ideig tart, altatásban. A tablettával nincs műtét (jó esetben, de) gyakorlatilag hetekig meg kell élni magát az abortuszt, sokkal megrázóbb lelkileg szerintem ahogyan érzi a nő magát a folyamatot olyan fájdalmak között olyan sokáig.


Melyik lehet a kevésbé rossz?


2020. aug. 26. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a műtétről vannak tapasztalataim, ha megint olyan helyzetben lennék, szerintem azt választanám, mert ott van orvosi segítség, amire nekem szükségem is volt, mert elég durvan vereztem, ami nem akart elállni. De igazából ma már szerencsére annyira fejlett az orvostudomány, hogy mind a két módszer megbízható, és nem kell feleslegesen aggódni.
2020. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"hiszen egy gyönyörű pici baba növekszik benned"

aki abortuszban gondolkodik az pont ezt akarja megszüntetni


"akiért mindennap hálás leszel, ha megszületik"

vagy nem. ezt honnan tudhatnád előre?


"Rengeteg nő depressziós egy abortusz után"

és? szülés utáni depresszióról hallottál már?


"egy gyermek pedig értelmet sd az életnek"

a tiednek lehet, de nem mindenki olyan mint te.


"Még nem találkoztam olyan nővel, hogy bánta, hogy nem vetette el a babáját, de olyannal aki elvetette rengeteggel"

személyes tapasztalat nem reprezentatív.7


"hidd el nem a műtét a nehéz része hanem amitvérezni fogsz azutan egész életben.."

és ha megszüli, akkor azt nyögi élete végéig, mélyszegénységben, nélkülözésben, egy rendes végzettség nélkül, esetleg egyedülálló anyaként. bírom hogy az úgynevezett életvédőket csak addig érdekli a magzat amíg meg nem születik, azt pont keresztbeszarják hogy mi lesz a gyerek (és az anya, de ugye ő kit érdekel, kellett neki felcsináltatnia magát) sorsa a későbbiekben.

2020. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat alapján: tabletta! Csakis!
2020. szept. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
tabletta
2021. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!