Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a film címe ami az abortusz...

Mi a film címe ami az abortuszról szól?

Figyelt kérdés

Egyszer hallotam hogy van ilyen film de elfelejtettem a címét.

Egy ilyen film tényleg meg tudna egy anyát arról változtatni hogy elvetesse vagy ne vetesse el a babáját?



2020. aug. 28. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Unplanned, erre gondolsz? : [link]

Biztos van akit igen, engem nem, ha valamit elhatározok akkor a jó isten sem tántorít el.

2020. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen ez az köszi.

Én hallotam olyanról hogy valaki csak ez milyatt nem vetette el a gyerekét.

2020. aug. 28. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Igen, van aki nem veteti el, mert sajnálja a magzatot. Aki érzékeny személyiségű, arra ez a film pluszban hat. Főleg a keresztényekre, náluk van a legnagyobb sikere, mert ugye mind abortusz ellenes.

De ez csak pszichológia. Van aki a zsidós filmeket sem bírja, töri óráról is kiment ha ilyet néztünk, meg voltak még egyéb más nyalánkságok is, azt is sokan nem bírták. Mi sem öltünk, meg akartunk soha, mégis érzékenyen érintett.

Akkor szerinted ezeket a nőket, akikben már dolgoznak pluszban a hormonok is és eleve bizonytalanok is magukban? :D

Én elvetetném ha most vélelenül teherbe esnék (persze teszek róla hogy ne), a szívhangja sem érintene meg. Attól mert pumpál, még egy életképtelen valami, nulla életben maradási eséllyel nélkülem. Felőlem állhat elém ember vagy Isten, az sem változtatna a saját döntésemen. Az én életem, az én testem, ami bennem lenne, az csak egy életképtelen embrió/magzat, nekem van több jogom dönteni az elkövetkezendő életemről.

2020. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem inkább a Néma sikolyra gondoltál, az ilyen abortuszos kult film, suliban is nyomatták elrettentésképp.
2020. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Hát van az, amit első írt meg ugye a Néma sikoly propaganda, ami érzelmi zsarolással próbálja az embert az abortusz ellen terelni. Engem egyik sem hat meg különösebben, ha én nem kívántan teherbeesnék, kétséget kizáróan abortuszra mennék és nincs az a film, ember, Isten, ami miatt meggondolnám magam.


Egyébként egy újszülött szó szoros értelemben nem teljesen életképtelen (legalábbis semmiképp nem úgy, mint egy embrió) míg egy embrió bizony az, lévén, hogy semmilyen szerve nincs az életben maradáshoz szükséges mértékben kifejlődve. A nő méhe nélkül egy percig sem maradna életben, hisz levegőt sem tudna venni, ami életfeltétel. Ellenben egy újszülött már nincs egyetlen egy emberre (az adott nőre) korlátozva, megetetni/itatni bárki megtudja, a testi fejlettsége megfelelő az életben maradáshoz. Szóval azért elég markáns különbség van a kettő között. Egy élő, kifejlett, megszületett, érző babát óriási tudatlanságra vall összehasonlítani egy fejetlen embrióval, ugyanis ég és a föld a kettő.

2020. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Néma sikoly
2020. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#7 Ugyan mégis mi a felháborító az írásomban? Az, hogy leírtam az igazat? Őszintén sajnálom, de ez van, semmi felháborító nincs benne. A néma sikoly pedig egy hatásvadász, propaganda film, semmi több, aki megütötte bioszból legalább a kettest az pontosan tisztában van vele, hogy ott egy bőven 12.hét feletti magzatot abortálnak, ami idehaza már csak speciális esetekben engedélyezett. Szóval nem kell mellébeszélni.


Amúgy életemben szánalmasabb dumát nem hallottam még ennél "édesanyád nélkül blabla". És akkor mi van? Mi köze van ennek a témához? Ő akart engem, várt és tervezett gyerek voltam. Míg az abortusznál pont az ellenkezője áll fent, szóval nem ártana gondolkodni kicsit, mielőtt elfogultan ideböfögsz valamit és talán a személyeskedést is megtarthatod magadnak, ugyanis soha nem volt abortuszom. (Ami a kommentemből kínos derül, csak ugye tudni kéne szöveget értelmezni.) Na nem mintha bármi közöd lenne hozzá egyébként. :)

Ja és hagyjuk ezt az egész életében depressziós lesz demagóg szöveget, ugyanis aki 110%-ig biztos hogy nem akarja megtartani azt az embriót, mert ők alapból nem akar gyereket soha és/vagy semmilyen körülmény nem adott stb, az jó döntést hoz és nem fogja megbánni. Arról miért nem prédikálsz, aki épp azt bánja meg, hogy szült?? Hmm? Mert, hogy ilyen is van bőven, nem egy és nem is két depressziós anyuka van, épp csak annyi a különbség, hogy nekik még ott is van egy jó 20 évig a gyerek, aki mindennap emlékezteti is rá őket, hogy mi miatt depisek. Minden éremnek két oldala vany ne csak azt nézd ám, ami téged igazol. ;)

2020. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!