Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz tablettás terhesség...

Abortusz tablettás terhesség megszakítás lehetséges itt magyarorszagbon?Rendelt már valaki a womenonwebről ilyen tablettát?

Figyelt kérdés
Ugy olvastam Bécsben lehetseges viszont 160 ezer ft körül van.Nem azért mert terhes vagyok csak érdekel.És találtam egy oldalt womenonweb ahol lehet rendelni ilyen tabelttát.Vajon ugyanaz a tabeltta mint a bécsi klinikán? Én úgy gondolom hogy megakarják félemlíteni a nőket hogy ne rendelejenek mert ki tudja mi is van abba a tablettába....de ez egy nőket segítő szervezet miért akarna rosszat egy nőnek?És ha valaki épp hogy 2 hetes terhes és beveszi szerintem semmi baja nem lesz !!!Mert aki 1 honapnál többet vár az elvetetésre az szégyen.De aki epp hogy 2 hetes annak ki mit gondol biztonságos lehet ez a módszer?

2020. nov. 20. 21:19
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
52%
Látom a "drága" magzatvédők terelik a témát ezerrel... az "élő terhesség" és a "nem élő terhesség" közt AB vonatkozásban 2 különbség van, és egyik se nőgyógyászati. Nem élő terhességnél nem kell a tanácsadás és ingyenes a műtét, élő terhesség esetén meg van a 2x kötelező tanácsadás, és a térítési díj fizetése. Pusztán ezért ragaszkodnak a tanácsadáson az "élő terhesség" lelethez. Ha valaki bevállalja látatlanban, hogy elmegy tanácsadásra és fizet, annak grav s. 4-nél is simán el lehet kezdeni intézni, de a tapaszalatok szerint a 4 hetes terhesség még igen gyakran végződik spontán vetéléssel (>50%) tehát hülyeség látatlanban fizetni... ezért tanácsolják a 6. hét kivárását az ügyintézéssel, semmi másért.
2020. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
67%
"meg ha nogyogyasz is adja, lehet egy belso verzesed vagy barmi mas, vagy nagy fajdalom aztan mit teszel dragam" - spec belső vérzés a tablettától lehetetlen, az az eszközös ab-ok nagyon ritka szövődménye. Meg a szülésinél nagyobb fájdalom se reális felvetés.
2020. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!