Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz tablettás terhesség...

Abortusz tablettás terhesség megszakítás lehetséges itt magyarorszagbon?Rendelt már valaki a womenonwebről ilyen tablettát?

Figyelt kérdés
Ugy olvastam Bécsben lehetseges viszont 160 ezer ft körül van.Nem azért mert terhes vagyok csak érdekel.És találtam egy oldalt womenonweb ahol lehet rendelni ilyen tabelttát.Vajon ugyanaz a tabeltta mint a bécsi klinikán? Én úgy gondolom hogy megakarják félemlíteni a nőket hogy ne rendelejenek mert ki tudja mi is van abba a tablettába....de ez egy nőket segítő szervezet miért akarna rosszat egy nőnek?És ha valaki épp hogy 2 hetes terhes és beveszi szerintem semmi baja nem lesz !!!Mert aki 1 honapnál többet vár az elvetetésre az szégyen.De aki epp hogy 2 hetes annak ki mit gondol biztonságos lehet ez a módszer?

2020. nov. 20. 21:19
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
27%
Többször is rendeltem a womenonwebről, mindig 2-3 héten belül megjöttek a tabletták és semmi komplikáció nem volt.
2020. nov. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
74%
21# tehát neked is az abortusz a fogamzásgátló? 🤦‍♀️
2020. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
4%

17 Ezt nem hiszem el, hogy meg mindig okoskodsz, hogy nincs 4 hetes terhesseg. Hihetetlen irritalo vagy.


[link]


Nezd meg ezt akkor te kis buta. Segitek, 4-5hetes terhesseg van rairva, es az, hogy kontroll 2 het mulva. 2 het mulva 6 hetesnek allapitottak meg, tehat 4 hetes voltam az elso leletnel. Na, mit szolsz? Megis van ilyen? Megerezhet megis csak a no nagyon nagyon kezdodo terhesseget? Befejezed az okoskodast olyan temaban, amihez nem ertesz?😀

2020. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
83%

Kedves én egy új kommentelő voltam. De sebaj..

Kérlek Te kis buta tanulj meg szöveget értelmezni. Jó?

Nem azt írtam, hogy nincs 4 hetes terhesség. Hanem, hogy ilyenkor kb a nagy büdös semmit látja az orvos, sokszor még a felritkulást sem. A 2 nem ugyan az..


3 gyerekes anyuka.

2020. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
7%

Akkor idezlek:

‘4 hetesen pedig a nagy büdös semmit látja a doki az uh-n.’


Nincs tobb kerdesem😂

2020. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
67%
🤦‍♀️ Hülyével nem vitázom kedvesem. Felesleges. 🤭😉
2020. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem is felesleges doktorno irogani, hogy nem lat semmit 4 hetesen, mikor ott a papiron, hogy de, lat🤷🏼‍♀️
2020. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolnak, hogy nincs egy hetes terhesseg,mert:

A terhessèget, a menstruáció elsö napjàtól számolják. Ez a hivatalos számolàsi módszer, mert sok esetben nem tudni a fogantatás pontos idejét.

Tehát, amikor azt írod, hogy egy hetes terhesen megérezted akkor te mèg csak èpp a menstruációd végèn jártàl kb. Ezért van az, hogy menstruáció kimaradásakor már 4hetes terhes vagy.

2020. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
2%

Attol, hogy az esetek 99%-aban igy van, nem kell kijelenteni szerintem, hogy ez csak igy lehet.

Nekem nem rendszeres sajnos a menstruaciom, van, hogy honapokat kimarad, ezert nalam ez nem volt relevans. Egesz pontosan 2 honap, 1 hete volt az utolso menstruaciom akkor, amikor 4 hetes terhesseget megallapitott az orvos. Tehat nem, nem jartam a menstruaciom vegenel, hisz azonkivul, mikor gyogyszert szedtem, sose jott meg rendszeresen.Remelem nem kell feltoltenem a lelet ezen reszet is, hogy nem a menstruaciom alapjan szamoltak ki a 4 hetet😀 Lehet hitetlenkedni termeszetesen, valamiert akkor is babaneveket nezegettem 3hettel a 4hetes terhesseg megallapitasa elott. Nem vagyok vele egyedul egyebkent, tobb hasonlo tortenetet is olvastam, ahol nagyon koran megereztek. Nem is ertem, miert talalnek ki ilyet.😂

2020. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
94%

Még mindig nem tudsz szöveget értelmezni. Sebaj.. 🤣

Magyarázkodj nyugodtan, attól függetlenül még mindig nem érted mit írtam. 😉

2020. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!