Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz tablettás terhesség...

Abortusz tablettás terhesség megszakítás lehetséges itt magyarorszagbon?Rendelt már valaki a womenonwebről ilyen tablettát?

Figyelt kérdés
Ugy olvastam Bécsben lehetseges viszont 160 ezer ft körül van.Nem azért mert terhes vagyok csak érdekel.És találtam egy oldalt womenonweb ahol lehet rendelni ilyen tabelttát.Vajon ugyanaz a tabeltta mint a bécsi klinikán? Én úgy gondolom hogy megakarják félemlíteni a nőket hogy ne rendelejenek mert ki tudja mi is van abba a tablettába....de ez egy nőket segítő szervezet miért akarna rosszat egy nőnek?És ha valaki épp hogy 2 hetes terhes és beveszi szerintem semmi baja nem lesz !!!Mert aki 1 honapnál többet vár az elvetetésre az szégyen.De aki epp hogy 2 hetes annak ki mit gondol biztonságos lehet ez a módszer?

2020. nov. 20. 21:19
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
24%
"Es egyebkent az abortusz tabletta nagyon veszelyes, 10-bol kb 1-nek segit, a maradek 9-et meg kell muteni ugyanugy, a szovodmenyek miatt." - ez természetesen ótvar magzatvédő kamu. Valójában az esetek 97%-ban hatásos, és 3%-ban kell műtéti úton befejezni az abortuszt.
2020. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
24%

#6, ha a rosszindulat fájna... egyáltalán nem kamu, nézd meg a facebook oldalukat is...

"Nem ertek hozza, de amugy az ilyen oldalakat nem lehet jelenteni valahol?" - ja, egy kis vicementalítás... jelentheted, ahol csak akarod, attól még ez a szervezet gondoskodik pl. a lengyel nők számára az abortusz lehetőségéről. Szerintem hozzá vannak szokva, hogy naponta felnyomják őket valahol a vallási fanatikusok és hasonló népek... Addig jó, amíg vannak ilyen szervezetek, amelyek fityiszt mernek mutatni az ilyen lengyelhez hasonló rezsimeknek...

2020. nov. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
10%

10

Oke, nem fogom bizonygatni egy ismeretlennek, hogy nem hazudok, mi a sz*r..:D

2020. nov. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
11%
Ja, de amugy ha szerinted amikor az ultrahang 4 hetesnek allapitott meg, es szerinted 2 hetes volt akkor a terhessegem, az azt jelenti, hogy megis csak megerezhettem 2 hetesen?😉
2020. nov. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
79%

#13, "Ezt követően az esetek 95-98%-ában órákon belül lezajlik a vetélés. A páciens a vetélés lezajlása és a kontroll ultrahangvizsgálat után 2 órával hazamehet."

[link]

2020. nov. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
73%

"Gyakori érv a tabletta ellen, hogy bár kifejezetten hatékony gyógyszerről van szó, az esetek 2-7 százalékában nem üríti ki teljesen a méhet. Ilyenkor művi beavatkozásra, azaz vákuumszívásra és kaparásra is szükség lehet. A budapesti klinikán az elmúlt két évben végzett 290 gyógyszeres beavatkozás után mindössze 7 alkalommal volt szükség arra, hogy a terhességmegszakítást műtéttel fejezzék be, azaz a gyógyszer 97,5 százalékban hatékony volt."

[link]

Úgyhogy #13, bocs, de.

2020. nov. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
86%

1 hetes terhesség nincs. 4 hetesen pedig a nagy büdös semmit látja a doki az uh-n. Még felritkulást se biztosan.



Olyan okos nők járnak ide gyk-ra, hogy csak ihaj 🤦‍♀️



Kérdező a másik piskóta.. 🤦‍♀️ Te tényleg ennyire naiv és buta vagy?

Az eseményutáni tabletta szerinted miért csak vényre kapható?

Szerintes Bécsben miért csak kórházi körülmények között adják?

Szerinted hányan vennék be 12.hét után ha azabadon lehetne rendelgetni, venni idehaza?

Szerinted miért nem szabad netről ilyesmit rendelni?

Gondolkozz!!

2020. nov. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
86%
9es, 4 hetesen nem állapíthattak meg terhességet, mivel az csak a szívhang megléte után történik, ami kb a 6-7. hét.
2020. nov. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ne rendeld onnan, viszont!


Van a Keleti pályaudvarnál Budapesten a Pharmacy expressz, kint kapható gyógyszereket hoznak be. Én Emla krémet rendeltem tőlük, a benne található hatóanyag itthon be van tiltva, de máshol vígan használják érzéstelenítésre. A nálunk kapható lidocain szrt sem ér, majd egy egész tubust nyomtam a karomra tesztelni, a gyerekem vérvétele előtt, hát ugyanúgy éreztem mindent, csak a simogatást nem. Az emlától ki is haraphattak volna egy darabot, SEMMIT nem éreztem. A gyerek picurkát tartott a tűtől, de mikor megszúrták már élvezte a vérvételt és mivel nagyon büszke volt magára, még egyszer akart menni, egyáltalán semmit sem érzett:)


Szóval nem tudom kint hogy kapható, de érdemes rákérdezni náluk. Ha valamikor ilyen helyzetbe kerülök, én meg fogom próbálni beszerezni, akár egy kellemes bécsi úttal egybekötve(nemdrága) egy ottani magánklinikán.


Szerintem is nagyon nagyon durva, hogy itt meg kell várnunk a szívdobogást a kaparáshoz, de ha itt is bevezetnék, alig születne gyerek, összeomlana a gazdaság.. A nők nehezebben vetetnek el egy dobogó szívű lényt, mint egy babnyi sejtcsomót szív nélkül.

2020. nov. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
83%
Úristen 9-es, te vagy ennyire buta vagy, vagy egy kvamenő látó. 🤣 A terhességet az előző ( utolsó ) menstruáció első napjától számolják. Ez így van és kész, kár rajta pörögni. Szóval, aki a hülye az te vagy.
2020. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!