Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz tablettás terhesség...

Abortusz tablettás terhesség megszakítás lehetséges itt magyarorszagbon?Rendelt már valaki a womenonwebről ilyen tablettát?

Figyelt kérdés
Ugy olvastam Bécsben lehetseges viszont 160 ezer ft körül van.Nem azért mert terhes vagyok csak érdekel.És találtam egy oldalt womenonweb ahol lehet rendelni ilyen tabelttát.Vajon ugyanaz a tabeltta mint a bécsi klinikán? Én úgy gondolom hogy megakarják félemlíteni a nőket hogy ne rendelejenek mert ki tudja mi is van abba a tablettába....de ez egy nőket segítő szervezet miért akarna rosszat egy nőnek?És ha valaki épp hogy 2 hetes terhes és beveszi szerintem semmi baja nem lesz !!!Mert aki 1 honapnál többet vár az elvetetésre az szégyen.De aki epp hogy 2 hetes annak ki mit gondol biztonságos lehet ez a módszer?

2020. nov. 20. 21:19
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
9%

Nem erezhettem meg a terhesseget, megis megereztem. Nem lathat 4hetes terhesseget a nogyogyasz, megis latott. Nem annyi hetes voltam, mint a nogyogyasz mondta, hisz te biztosan jobban tudod!:)

Hogyne ertenem:)

2020. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
47%
27es, egyszerű..linkeld be a 4 hetes terhesen készült ultrahangod, ahol egyértelműen látszik a magzat, és akkor elhisszük:-D
2020. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a sötétséget, 29-es.

A leleted pontosan a nagy büdös semmi, amire a másik kommentelő utalt, hisz ott van feketén-fehéren, hogy szívműködés még nem látható = azaz még nem számított akkor élő terhességnek.

Ezért hívtak vissza téged 2 hét múlva, hogy legyen szívhang.

És továbbra se érezhettél 1 hetesen semmit, mert az ultrahang SEM a fogantatástól számol. Amikor azt írja ki, hogy 4 hét, akkor 2 hetet hozzáadott, ami rendszeres menstruációval rendelkezőknél így pont kiadja a menzesz első napja óta eltelt időt.

2020. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
86%

Én hol írtam, hogy nem érezhetted? Sehol.

Beágyazódáskor már én is tudtam, hogy nem vagyok egyedül. Ha valaki is írta az nem én voltam.


A papírodon az áll 4-5. Petezsák van jelölve ami az 5.héten látható van akinek van már szikhólyag benne van akinek még nincs, nálad 9mm van jelölve, 5.héten általában 10mm körül van az átlag.. Szikhólyag nálad nincs itt még jelölve . Tehát nem 4hét sokkal inkább az 5hét! Az 5.héten legjobb esetben azt tudja az orvos megállapítani,hogy jó helyre ágyazódott be. Az, hogy 2 hét múlva volt végre szívhang és a méret 6 hétnek felelt meg..

Nos képzeld. Első terhességemnél csak felritkulást láttak,sajnos ahogy teszteltem rá pár napra bélgyulladást kaptam ez miatt kellett uhra rohanni annyira korán, mert először azt hitték ahogy én is, hogy méhenkívűli. Itt hozzáteszem nem várt előtt 4 nappal már bitang erős pozitív volt a tesztem.


A másodiknál 4 nappal nem várt után teszteltem szintén bitang erős pozitívat, és csak 6.hét körül kért be a dokim, de akkor megint csak a "semmi" volt. 2 hét múlva - mikor elvileg 8 hetesnek kellett volna lennem akkor voltam 6 hetes méretekkel.


Most a 3.nál szintén ugyan ez a forgatókönyv. Annyival tért el, hogy itt 2 hét késés után teszteltem, 1 hét múlva mentem dokihoz mikor már 7.hetet kellett volna taposnom. Megint csak 6.hetes voltam.


Nem olyan ördöngős ez..

2020. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
32-es Ja, tenyleg azt kene.😀
2020. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
77%

Ja igen és azt lefelejtettem, hogy szívhangtól számít élő terhességnek. Szóval, igen megint csak azt tudom írni, hogy 6.hét előtt max a nagy büdös semmit látja a doki..

No remélem sikerült megértened amit írtam.

2020. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
12%
33 De kit erdekel minek szamitott? A lenyeg, hogy megereztem mi a szart kell ebbe belekotni😂
2020. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
19%
J olvam doktorno:)
2020. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
17%
33 👏🙌
2020. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Sintia Matyas válasza:
8%
Szerintem ne vegyel tablettat, meg ha nogyogyasz is adja, lehet egy belso verzesed vagy barmi mas, vagy nagy fajdalom aztan mit teszel dragam, szerintem gondolkodj el rajta, ha mar elmultal 18, es van bisztos megelhetoseged neked es a gyereknek szerintem tartsd meg!! Ez az en velemenyem, aztan te gondolatodnak es szivednek megfeleloen dontesz!
2020. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!