Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A magzat az élő, vagy csak...

A magzat az élő, vagy csak egy sejtcsomó?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 10:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
60%

30 Állítsad már le magad, mert baromi szánalmas vagy. Mihez “gratulálsz” itt ironikusan, ahhoz hogy minden embernek joga van döntenie a saját élete és teste felett és neked ehhez semmi közöd?! Hát ahhoz van is amit.

Fogadd végre el, hogy (hálistennek) nem mindenki olyan mint te és ahogy neked, úgy mindenki másnak is joga van eldönteni, hogy mit kíván tenni egy nem kívánt terhesseggel, pont. Ne akard már leerőszakolni a másik torkán, amit te jónak gondolsz!

Hihetetlen komolyan némely ember.


Én is körültekintően vedekezem, DE nincs 100%-os védelem, így hát ha nem kívántan terhes lennék, nem létezne semmilyen érv, indok, semmi! kerek e Földön, ami miatt megtartanám! Azonnal mennék intézni a műtétet és kicsit sem érzem magam ettől rossz/abb embernek, főleg nem olyantól, akinek jobb dolga sincs, mint a másikat szapulni.🤦🏻‍♀️

2021. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
60%

Amúgy én kíváncsi lennék hogy azok akik ellenzik az abortuszt és azt mondják szüld meg mindenképp add örökbe add árvaházba, azok jártak e már valaha árvaházban és hasonló helyeken? Látták e már éhező gyerekeket akiket vki megszült és aztán úgy döntött nem kell?

Az mivel jobb ha megszületik és éhezik?

2021. febr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
26%

"Ezért lehet 12 hetes korig elvetetni egy gyereket."


Magyarországon. Elég megnézni az USA-ban, hogy államról államra változik, meddig lehet abortuszra menni.

2021. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
67%
Igen, és? Mi Magyarországon élünk és nem az USA-ban, ránk ezek a szabályozások vonatkoznak, teljesen lényegtelen hogy a világ más táján mi van, nem érint minket!
2021. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
39%

"Magzatról 12 hetes kortól beszélünk előtte embrió. Az embrió pedig sejt csomó a magzat már nem az."


Ezek szerint nem biológiai tényt írtál le, hogy mikor embrió, mikor magzat? Mert a tények minden országban ugyanazok, ezért hoztam fel.

2021. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
60%
Még szerencse, hogy az általad idézett kommentet nem én írtam.🙂
2021. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
0%
Nem látok százalékokat, gondoltam, mivel az idézet utolsó mondatára idegesen reagáltál, te írtad.
2021. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
41%
Abszolút nem voltam és nem is vagyok ideges, a kommentemben sincs semmi “idegesség” vagy agresszivitás, szimplán nem értettem, hogyha Magyarországon élünk, akkor miért kell idekeverni az USA-t vagy bármely más országot.
2021. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
42%
#23 "persze eldönti, aztán számoljon el a lelkiismeretével mindenki." - tudod, szerencsére nem mindenki agyán uralkodtak el a vallási fanatikus doxazmák, van, aki racionálisan is képes gondolkodni.
2021. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
43%

Leírtam, mert egy biológiai tény minden országban ugyanaz. Ez a komment egyben volt leírva, hogy embrió, magzat, ezért 12 hét. Ha az ember nem csak azt nézi, ami előtte van, hanem a világot, akkor elgondolkozik, hogy ez konkrét tény? Vagy pedig csak fenékből előhúzott adat.


(Mint amikor azzal példálóznak, hogy a gyerek, aki nem marad otthon 3 évet az anyjával, az lelki sérült lesz, nem belegondolva, hogy ez csak a magyar módi.)

2021. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!