Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Párom a volt feleségével és a gyerekeivel tölt heti 3-4 napot, ott is alszik. Ő tartja el a volt feleségét anyagilag. Az exe nem dolgozik, háztartásbeli. Én idáig nem szóltam semmit sem, úgy voltam vele, majd változik ez ha a mi kapcsolatunk komolyabbra fordul. Nem azt szeretném, hogy ne foglalkozzon velük hanem ide is elhozhatná a fiúkat. Ha elmegyünk valahová hozza őket nyugodtan. De ő erre nem hajlandó. Terhes lettem, harmadik hétben vagyok. A párom is tudja, erre a kisebb gyerek miatt, heti 1-2 napot jön vissza hozzám vagy két hetente. A kisebb igényli az apját állítólag. Ezen a baba születése után sem akar változtatni. Ezt így megmondta, azt is hogy a nevére sem szeretné venni, a fiai miatt mert sérült a lelkük stb..

Nem szeretné, ha a gyerekei sérülnének a baba miatt. De miért is?

Tényleg szeretem a párom de ezt már nem értem akkor minek is váltak el, ha velük él. Minek szeretett volna még gyereket. Én érzem magam hülyének, hogy ebbe belementem.


2021. febr. 24. 12:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Az is vagy. Sajnalom.
2021. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát elhiszem, hogy hülyének érzed magad, mert az is vagy már bocsi.

Gyakorlatilag kettős életet él, a volt feleséggel és a gyerekekkel családosdit játszik. Hozzád meg gondolom üríteni jár mikor rájön.

Mit tennék a helyedben? Mivel szegeny baba már megfogant, eldönteném, hogy egyedül fel tudom/akarom- e nevelni.

Ha igen, akkor a tetü pasit kidobni és ha megszületik a baba gyerektartást követelni, mert az jár, ha nem veszi a nevére akkor is.

De ha ebbe igy bele mentél, úgyis benne maradsz és tönkre teszed magadat és a gyermekedet is.

Állj a sarkadra és állítsd választás elé. Vagy tényleg elvált apuka lesz, aki nem az exével lakik, természetesen a gyerekeivel a saját otthonában együtt lehet, vagy hagyjon békén téged.

2021. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Kb ez gyakorlatban már majdnem hogy a többnejűség kategória. Ilyen embernek én sose szülnék, nem is értem ilyen kapcsolatba hogy vállalhattál gyereket
2021. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy elváltak? Amúgy, ja én is hülyén érezném magam. Nekem ez nem férne bele.
2021. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig sem tűrtem volna, amit csinált, te nagyon hülye vagy. Nem tűnik fel?
2021. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
2-nak igaza van!
2021. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
A 30 éves tölgyfámnak nincs akkora gyökere mint amekkora te vagy.
2021. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy helyeztben lehetett volna bármit tenni: fogantatás előtt a sarkadra állni, és megkövetelni a teljesértékű társnak járó jogokat, megkockáztatva, hogy ott fog hagyni.

Most már csak kármentesíteni tudsz: éled az egyedülálló anyák gondtalan életét.


Lehet, hogy nem tűnt fel, de akkor csaxólok: neked nincs párod!

2021. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is vált el, otthon az asszonyt kúrogatja, nálatok meg téged. Azért sem akarja a nevére venni a babát, mert akkor otthon kiderülne hogy nem a munka miatt van távol heti 3 napot.


Gyerektartás ettől függetlenül jár, akár a nevére veszi akár nem. Be kell perelni, ha tényleg övé a gyerek, akkor a perköltség is őt terheli.

2021. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A feleség tud egyáltalán rólad? Látott már?


Nagyon úgy néz ki, hogy te egy beetetett szerető vagy.

2021. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!