Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Párom a volt feleségével és a gyerekeivel tölt heti 3-4 napot, ott is alszik. Ő tartja el a volt feleségét anyagilag. Az exe nem dolgozik, háztartásbeli. Én idáig nem szóltam semmit sem, úgy voltam vele, majd változik ez ha a mi kapcsolatunk komolyabbra fordul. Nem azt szeretném, hogy ne foglalkozzon velük hanem ide is elhozhatná a fiúkat. Ha elmegyünk valahová hozza őket nyugodtan. De ő erre nem hajlandó. Terhes lettem, harmadik hétben vagyok. A párom is tudja, erre a kisebb gyerek miatt, heti 1-2 napot jön vissza hozzám vagy két hetente. A kisebb igényli az apját állítólag. Ezen a baba születése után sem akar változtatni. Ezt így megmondta, azt is hogy a nevére sem szeretné venni, a fiai miatt mert sérült a lelkük stb..

Nem szeretné, ha a gyerekei sérülnének a baba miatt. De miért is?

Tényleg szeretem a párom de ezt már nem értem akkor minek is váltak el, ha velük él. Minek szeretett volna még gyereket. Én érzem magam hülyének, hogy ebbe belementem.


2021. febr. 24. 12:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Na hát ez úgy kamu ahogy van...vagy max csak a szeretője vagy. Egyébként amikor késik a menzeszed akkor már 4 hetes terhes vagy...nem tudom ezt a 3 hetet honnan szedted.
2021. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Te tulajdonképpen egy családos ember szeretője vagy, és észre se vetted... óriási ötlet volt bekapni a legyet, grat!
2021. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szerető vagy a sztoriban. Mivel én akarok gyereket, megtartanám. A pasit viszont kidobnám és megmondanám neki, hogy én meg azt nem szeretném, hogy az én gyerekem lelke sérüljön. Úgyhogy ő nem lesz eltitkolt gyerek. Kénytelen lesz a nevére venni, mivel apasági pert indítok, és gyerektartást is fizetnie kell. Kapcsolatot tartani természetesen nem kötelező, de nincs "titokban" látogatás. Vagy teljesértékű gyerek, akit felvállal az apja, vagy semmilyen.

Ez is a te kérdésed?:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2021. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azért az "ex" feleséget is felkeresném és elmondanék neki mindent, lehet nem is tud a kérdezőről
2021. febr. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy elvált? Te úgy látom csak egy szerető vagy. Komolyan nem zavar hogy exével van egy házban? Szerinted nem történik semmi köztük ez idő alatt? Ne legyél hülye, nem veszi nevére a gyereket, ez undorító. Én nem tartanám így meg. Majd egyszer csak eltűnik és élhetsz nyomorban. Egész sztori annyira gusztustalan remélem kamu.
2021. febr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

A pasinak van fekesége, gyerekei, meg egy szeretője akit felcsinált. Ennyi. Mit nem értesz? Ennyire nem lehetsz buta, hogy nem tűnik fel.

Még ha valóban el is váltak esetleg, akkor meg újra összejöttek.

2021. febr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
* jav: felesége
2021. febr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%
Remélem ez egy kamu kérdés. Ha nem, akkor így jártál. Sosem fogja elhagyni a másik nőt. Sőt, számomra kérdéses, hogy egyáltalán elváltak-e. A másik nő valószínűleg nem is tud rólad. Mindkettőtöket szívat.
2021. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Tényleg elváltak, az exe tud is rólam. De a gyerekekkel zsarolja érzelmileg és minden hogy.

A kisebbel orvoshoz járnak a válás miatt romlott a magatartása sok a gond vele.

Tegnap végleg szakítottunk, nem tudtuk megbeszélni hogy változzon. Így a babát sem tartom meg, hatalmas fájdalom de nem szeretnék neki apa nélküli életet.

2021. febr. 27. 21:20
 20/26 anonim ***** válasza:
2%
Megtartanám, aztán keresnék egy normális társat, elvégre bármikor bárki elválhat, arra nem alapoznék, hogy apa nélkül nő fel, mert ha meglátja, lehet meglágyul a szíve, de ha nem, akkor bevasalnám a tartásdíjat és keresnék egy jó fickót. Aztán ha észhez tér az apuka, még mindig tölthet vele időt, ez nem tilos.
2021. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!