Abortusz után láz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jól tudom, hogy abortusz után odakell figyelni rá, hogy ne lázasodjunk be, mert az nem jó jel. Viszont most itt ez a korona semmi nem garantálja, hogy esetleg a kórházban nem e kapom el vagy bárhol máshol.

Ha elkapnám a műtét időpontja körül honnan tudnám hogy abortusz vagy korona miatt lázasodtam be?

Az abortusznál van még egyéb jel amitől tudom hogy baj van? Jàrt e esetleg valaki így?



2021. márc. 14. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tok mindegy mitől vagy lázas, ha az leszel, felhívod az orvost és elmondod neki a tüneteidet és azt is, hogy abortuszod volt.
2021. márc. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vérzés, alhasi fájdalom, esetleg bűzös folyás.
2021. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem vérzés nem volty de hihetetlenül görcsölt a hasam és fájt a fejem. Utólag kiderült, hogy a fájdalmaim a méhösszehúzó csepptől volt, lázam pedig azért lett, mert rástresszeltem a 37.2-es hőemelkedésemre.
2021. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!