Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Rossz ember vagyok, hogy ha...

Rossz ember vagyok, hogy ha el akarnám vetetni a még meg nem született gyerekemet, ha kiderülne hogy down szindrómás vagy valami komoly rendellenessége van?

Figyelt kérdés
Lehet szépíteni, hogy a saját gyerekemet mindenhogy szeretni kéne, de akkor is.. Miért akarnék egy olyan gyereket, akinek nem lehet normális átlagos élete, és szenvedés lesz neki az egész? Plusz nekem is a nevelése.
2021. márc. 15. 14:55
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%

50!


Na igen, ez is probléma, hogy nem ismerik.... Mondjuk annyiból szerencsésebb ma a helyzet, hogy az internet kb mindenki előtt nyitva áll.

2021. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Én se szülnék beteg gyerek se magam miatt se a családom miatt se pedig ő miatta.
2021. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Alap lenne nálam is, nem vagyok olyan ostoba, hogy megtartsam.


Ismerősnek vagy Down-os gyereke, tündéri, kb. 2-3 éves szinten lévő felnőtt nő... amikor épp nem dühöng és csapkod, mert akkor az anyja is kap belőle. Nemegyszer jött monoklival melózni.

Apropó, meló: apuka anno 1 évet sem bírt a beteg gyerek mellett, anyuka meg hol tud dolgozni, hol nem, mert otthonra nincs, de még ápolóra is alig van pénze.

Ja, és a nagyobb testvér természetesen a beteg húga születése óta le van szrva, mert az anyjának sosem maradt már energiája vele is foglalkozni.


De tök megérte, végülis egy évekig jól funkcionáló család ment rá a Down-osra.

2021. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos elvetetném mert nem akarom tönkre tenni az életemet egy nem normális gyerek miatt
2021. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 Edit 1984 válasza:
54%
Kedves 6!Ott hagyni a kórházban... Ezt nem tudnám meg tenni soha.... Azt hogy nem tartod meg oké de úgy ott hagyni.. Nem lennék képes rá soha.
2022. dec. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!