Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akinek volt abortusza megbànta?

Akinek volt abortusza megbànta?

Figyelt kérdés

#Abortusz,
2021. szept. 1. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan nem telejsen abortusz volt, mert a terhességgel és a magzattal már eleve problémák voltak, de művileg fejezték be végül a terhességet. Nem bántam meg. Nagy könnyebbség volt, hogy végül így alakult. Inkább az bántott, hogy az orvosok úgy viselkedtek velem, mint egy darab szarral.
2021. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem bántam meg.

Azt bánom nagyon, hogy az egész megtörtént, annak a petesejtnek eleve nem lett volna szabad megtermékenyülnie.

2021. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Beteg babát vetettem el, azt nagyon bánom, hogy nem született meg az egészséges kicsi lányom, de sajnos ő nem volt az.

Így az abortuszt nem bántam meg, erre a verzióra nekem csak ez a megoldás volt, 3 egészséges gyerek mellé nem szülök meg beteg gyereket.

2021. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Nyilván azért döntötem amellett, mert akkor, abban a helyzetben az volt az egyetlen jó és helyes döntés.
2021. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Néha elgondolkodok, hogy mi lett volna ha... de igazából nem bánom.
2021. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2021. szept. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert beteg lett volna, plusz az apja is egy beteg elme volt.
2021. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg, mert nem voltam olyan helyzetben, hogy vállalhassak egy gyereket.


Még most sem lenne alkalmas, pedig eltelt már jópár év.

2021. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugy latom elso leszek : Igen megbantam nagyon…. 3 eve tortent es a mai napig vannak idoszakok mikor kiborulok lelkileg….. :(
2021. szept. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A héten én is àtestem rajta. Egyenlőre úgy érzem ez volt a helyes döntés, de félek megbànom később. Már van egy gyerekem és nem érzem úgy, hogy most ezt képes lennék megint végig csinálni. Erős gyógyszereket is szedek most úgyhogy lehet nem is lett volna egészséges, ezzel próbálom nyugtatni magam..
2021. szept. 18. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!